X3440 Overclock Öneri

Papiko

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, ekran kartımı değiştirdikten sonra eski işlemcim çok darboğaza girdi bende burada ki arkadaşların önerisiyle Xeon X3440 işlemciye geçtim fakat biliyorsunuz ki server işlemcileri olduğu için stok hızları çok yavaş sadece çekirdek sayıları fazla. Şimdi elimde RX 570+ bir ekran kartım var bununla işlemcimi dengelemek darboğazdan kurtulmak için stok 2.5 GHz olan işlemci hızımı yükseltmek istiyorum doyurması bakımından RX 570'i, işlemcimi overclockla kaç GHz'e yükseltmemi önerirsiniz bu arada sistemimi aşağıya yazacağım;
RX 570+ Ekran Kartı
X3440 İşlemci
DH55TC Anakart
12 GB RAM
600W PSU
SATA 500 GB HDD
Kule Tipi Soğutucu

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakmanızı öneririm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya bakmanızı öneririm
Cevabınız için teşekkürler öncelikle, fakat şöyle bir durum var o videoda ki arkadaşın motherboard'u eski bir motherboard değil fakat benim ki eski bir anakart ve voltaj ayarını BIOS kendi atıyor sadece memory voltajını bana yaptırıyor bu yüzden o videodakini yapmam ne kadar sağlıklı olur bilemedim

Geri
Yukarı