X3440 ve GTX 750 sistem fazla düşük performans

Reaxein

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
GTX 750 1GB ve Xeon X3440 3.33 GHz OC 8 GB RAM 1333MHz sistem kullanıyorum CPU sıcaklığı maximum 72 derece fakat.
GT 1030 ile 1080P de Rainbow gibi oyunlarda sistem testlerinde 55 70 FPS arası alırken ben bu sistem ile 35 FPS civarı alıyorum 1080P çözünürlükte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Söylediğim benzer bir sistem test videosu.
Ben bu FPS değerlerini 720P Low ayarlarda bile göremiyorum.
60 FPS'nin altına düşmemesi yeterli fakat genel olarak 55 FPS'lerde geziyor.

Son düzenleme:
GTX 750 1GB ve Xeon X3440 3.33 GHz OC 8 GB RAM 1333MHz sistem kullanıyorum CPU sıcaklığı maximum 72 derece fakat.
GT 1030 ile 1080P de Rainbow gibi oyunlarda sistem testlerinde 55 70 FPS arası alırken ben bu sistem ile 35 FPS civarı alıyorum 1080P çözünürlükte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Söylediğim benzer bir sistem test videosu.
Ben bu FPS değerlerini 720P Low ayarlarda bile göremiyorum.
60 FPS'nin altına düşmemesi yeterli fakat genel olarak 55 FPS'lerde geziyor.
Test yapan arkadaşın sistemi sanırım seninkinden daha iyi. Ayrıca video biraz eski yani güncellemelerle alacağın FPS düşmüş olabilir. CPU'yu overlocklu mu kullanıyorsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı