X3470 için soğutucu önerisi

satknun1997

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Çin işi içi belirsiz ısı borulu soğutucu alacağına bilindik bir markadan 2.el 150 civarına al daha iyi derim.X3440'ı 4.00 GHZ'de bile güle oynaya soğutan NIC C4 ümde bir süre kontrol sorunu yaşadım ancak onu da dandik de olsa bir 3pin fan kontrolcüye bağladım ve düşük hıza alabildim, 4 ısı borusu var ancak mevzu zaten sayıda görünüşde değil direk gerçek dünya testi sonuçlarında, 2.el bulabilirsen Akasa Venom 775/1155/1156/1150/1151 AM2/AM2+/AM3/AM3+ Uyumlu Fiyatı öneririm, bir ihtimal amd aparatı felan yoktur şanstır voodoo da düşürebilirsin 150TL fiyatlarına arayıp bulursan, blok ve fan kalitesi olarak güzel soğutucular, bütçem olduğunda kendi alacağım adayları da yazayım;Frio Extreme veya Venom Medusa, Frozr XL baktım kötü değil ancak Akasa Venom Medusa ötesinde performans veren ve fiyatı uygun olan başka soğutucu bulamadım (kendi arayışım sonucunda)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı