Çözüldü X360 CE kurulumda hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Daha öncesinde Windows 10'da X360CE'yi sorunsuz kullanıyordum fakat Windows 11'de kurmaya çalıştığımda şu hatayı veriyor:

Ekran görüntüsü 2023-06-19 184840.png

Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Herkese iyi günler. Daha öncesinde Windows 10'da X360CE'yi sorunsuz kullanıyordum fakat Windows 11'de kurmaya çalıştığımda şu hatayı veriyor:

Eki Görüntüle 1827654

Nasıl çözebilirim?
Bende de aynı sorun oldu. Yabancı kaynaklara falan da baktım lakin çözemedim. Ardından Xoutput'a geçtim öyle devam ettim. Onu öneririm o da işini görür X360ce ile mantığı aynı. (PC'ye format atınca x360ce'yi tekrar denemek istedim olacak mı diye aynı hatayı vermemişti. Sorun neyden kaynaklanır bilemiyorum)

Eki Görüntüle 1827654

Nasıl çözebilirim?
Bende de aynı sorun oldu. Yabancı kaynaklara falan da baktım lakin çözemedim. Ardından Xoutput'a geçtim öyle devam ettim. Onu öneririm o da işini görür X360ce ile mantığı aynı. (PC'ye format atınca x360ce'yi tekrar denemek istedim olacak mı diye aynı hatayı vermemişti. Sorun neyden kaynaklanır bilemiyorum)

Çözüm
Hocam ben Game Pass üzerinden FIFA 22 oynuyorum da. Onda çalışır mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı