Çözüldü X360CE ''applicaton was unable to find settings for your device'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hollow7

Hectopat
Geçenlerde bir gamepad aldım düzgün çalışıyordu. Dün bilgisayarı kapatıp açtım ve sağ analog tuşunun numlock tuşlarına bastığını fark ettim. Ardından çözümünü ararken X360CE adlı uygulamayı kullanmaya çalıştım ancak böyle bir hata veriyor ve tuş ayarı yapılmıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

applicaton was unable to find settings for your device.png

1610474008593.png

Çözüm
Kılavuz bu video işinize yarayacaktır video İngilizce ama altyazıyı açarsınız.

Hocam buradaki çözüm işe yaramadı ancak sorunu çözdüm. O hatayı kapattıktan sonra aşağıdaki Auto yazısına tıklayınca otomatik olarak tuşları düzenliyor. Bazı tuşları yanlış algılıyor onları da deneyerek elle düzeltebiliyorsunuz.
Hocam tamamen benim hatam kusura

Hocam kusura bakmayın 360ce yi daha yeni gördüm sizin çözüm şu
Hepinize merhaba. Bilgisayarımdaki "[PAD0] Yanlış yapılandırılmış aygıt, GUID'leri kontrol et" hatasını çözdüm. X360ce_x64 uygulamasını sildim, ardından x360ce yapılandırma ayarları dosyasını da sildim. Ardından x360ce_x64 uygulamasını https://www.x360ce.com/ adresinden indirip daha önce eskisini sildiğim oyun dosyaları klasörüne yerleştirdim. X360 uygulamasını başlattıktan sonra, otomatik olarak yeni bir yapılandırma dosyası oluşturuldu.
görüntü

Başlangıçta yalnızca x360ce uygulamasını sildiğimde, hatayı almaya devam ettim. Sadece çalıştığı konfigürasyon dosyasını sildikten sonra oldu
Deneyin olmazsa yazarsınız.
1610477212364.png

Bu iki dosyayı sildikten sonra ne yapmam gerektiğini tam olarak anlayamadım.

Kılavuz bu video işinize yarayacaktır video İngilizce ama altyazıyı açarsınız.

Hocam buradaki çözüm işe yaramadı ancak sorunu çözdüm. O hatayı kapattıktan sonra aşağıdaki Auto yazısına tıklayınca otomatik olarak tuşları düzenliyor. Bazı tuşları yanlış algılıyor onları da deneyerek elle düzeltebiliyorsunuz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı