X360ce hatası

1. adım xboxce kullanmanıza gerek yok Steam indirin, Steam herhangi bir gamepadi tanıyor. Steam'e girip ayarlar > kontrolcü deyip genel kontrolcü kullan deyin. Oynamak istediğiniz oyunu Steam'e kısayol olarak ekleyin ve Steam'den çalıştırın. Oyunun orijinal veya sahte olması fark etmez.

2. adım ( illa xboxce kullanmak istiyorsan) ben bu linkte ki XOutput eski sürüm xboxce kullanıyorum en sorunsuz sürüm bu.

Reis bende de X360CE çalışmıyor 1 2 yıl önce çalışıyordu. Şimdi ne olmuş anlamadım verdiğin linkte ilk kol için yeşil yanıyor ama 2. kolu tanımıyor 45 50 TL'lik gamepadler.
Steam'den LEGO oyunu aldım kontrolcu ayarlarından bakıyorum 2 gamepad görünüyor test ediyorum çalışıyor ama oyunda çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. adım Xboxce kullanmanıza gerek yok steam indirin, steam herhangi bir gamepadi tanıyor. Steam'e girip ayarlar > kontrolcü diyip genel kontrolcü kullan diyin. Oynamak istediğiniz oyunu steam'e kısayol olarak ekleyin ve steam'den çalıştırın. Oyunun orjinal veya sahte olması farketmez.

2. adım ( illa xboxce kullanmak istiyorsan) ben bu linkte ki xoutput eski sürüm xboxce kullanıyorum en sorunsuz sürüm bu.
Sen mükemmel bi adamsın ya :)

Geri
Yukarı