Çözüldü X360ce kontrolcü açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Canerrt

Decapat
Daha fazla  
İnternetten 80TL'ye Hadron 302 modelinde bir PS3 Controlleri aldım. Steam'de destek olduğundan pes falan sorunsuz oynuyorum ama Epic'te Rocket League oynamaya gelince olmuyor. Gamepad takılı iken oyuna girince tekrar kapanıyor çıkarıp oyuna giriyorum tekrar takınca oyun yine kapanıyor. Verdiğim fotoğraftaki ekranda birkaç saniye kaldıktan sonra X360ce kapanıyor yönetici olarak da çalıştırdım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (201).png
    Ekran Görüntüsü (201).png
    782,5 KB · Görüntüleme: 69
Çözüm
Xoutput deneyebilirsiniz.

Xoutput dada aynı sıkıntı var.

Devices kısmından gamepadini etkinleştirmeyi deneyebilirsin.

O ekran kapanıyor girebilsem.
Kurmam gereken bir uygulamamı var.
Kapanıyor yani.
Tekrar deniyorum da bu ne oluyor?
Yine olmadı.
Arkadaşlar bir şey var ama 64 Bit olan X360ce açılıyor ama all Games olan açılmıyor. Sizde de öyle mi benden kaynaklanan bir sorun mu?
Arkadaşlar sorun çözüldü sayılır mı bilmem driverı silince çalıştı teşekkürler.
İnternetten 80TL'ye Hadron 302 modelinde bir PS3 Controlleri aldım. Steam'de destek olduğundan pes falan sorunsuz oynuyorum ama Epic'te Rocket League oynamaya gelince olmuyor. Gamepad takılı iken oyuna girince tekrar kapanıyor çıkarıp oyuna giriyorum tekrar takınca oyun yine kapanıyor. Verdiğim fotoğraftaki ekranda birkaç saniye kaldıktan sonra X360ce kapanıyor yönetici olarak da çalıştırdım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Xoutput dada aynı sıkıntı var.

Devices kısmından gamepadini etkinleştirmeyi deneyebilirsin.

O ekran kapanıyor girebilsem.
Kurmam gereken bir uygulamamı var.
Kapanıyor yani.
Tekrar deniyorum da bu ne oluyor?
Yine olmadı.
Arkadaşlar bir şey var ama 64 Bit olan X360ce açılıyor ama all Games olan açılmıyor. Sizde de öyle mi benden kaynaklanan bir sorun mu?
Arkadaşlar sorun çözüldü sayılır mı bilmem driverı silince çalıştı teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2022-04-29_124937449.png
    resim_2022-04-29_124937449.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı