X360CE "System.InvalidOperationException" hatası

nevzatefe0

Hectopat
FIFA 23 oynamak için X360CE kurdum. Ama X360CE "System.InvalidOperationException" hatası aldığım için oyunu oynayamıyorum. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette şu sonuçları buldum:
  1. Uyumsuz oyun sürümü: Oyununuzun sürümü X360CE ile uyumsuz olabilir ve bu da hatalara neden olabilir? X360CE'nin en son sürümünü ve oyununuz için güncel konfigürasyon dosyalarını kullanarak sorunu çözmeyi deneyin.
  2. Eksik kütüphaneler: X360CE, çalışması için bazı kütüphanelere ihtiyaç duyar. Eksik veya bozuk kütüphaneler hataya neden olabilir? X360CE'nin resmi web sitesinden en son sürümü indirin ve tüm gerekli kütüphaneleri kurduğunuzdan emin olun.
  3. Yönetici olarak çalıştırma: X360CE'yi yönetici olarak çalıştırmadığınızda bazı uyumluluk sorunları yaşanabilir. Uygulamayı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.
  4. Antivirüs engeli: Antivirüs yazılımı, X360CE'nin bazı dosyalarını zararlı olarak algılayabilir ve engelleyebilir. Antivirüs yazılımınızı geçici olarak devre dışı bırakarak veya X360CE'yi güvenilir programlar listesine ekleyerek deneyin.
  5. İlgili dosyaların yolu: X360CE'nin çalışabilmesi için bazı dosyaların doğru yerde olması gerekebilir. Dosyaların doğru konumda olduğundan emin olun.
  6. Başka bir emulatorle çakışma: Bilgisayarınızda başka bir oyun denetleyici emülatörü yüklüyse, X360CE ile çakışmalara neden olabilir? Diğer emülatörleri geçici olarak devre dışı bırakın veya kaldırın ve sadece X360CE'yi kullanın.
Umarım bunlar işine yarar :(

Yeni konular

Geri
Yukarı