X4 925 sisteme 1000 TL GPU önerisi

Itechin.g

Megapat
Makaleler
3
Arkadaşlar, sorum RX 560 için. 2 haftadır bilgisayar toplamaya çalışıyorum. Birçok konuyu okudum. Birçok test videosu izledim(elbette hiçbirindeki sistem benimkinin birebir aynısı değildi). Bu kart bir türlü sevilemiyor sanki istenmeyen evlat gibi 2020'de halen kullanan yok mu bu kartı? 1000 TL altı daha iyi kart bulamadım. İkinci eli denedim onda da dolandırıldım. Ne yazık ki yapacak bir şey yok toplamaya devam. 2. elden de korkar oldum o yüzden elden olmadığı sürece almayı düşünmüyorum ve yaşadığım şehir olan Kırıkkale'de GTS 250 300 TL(sanki R7).Bu RX560 için bir sürü marka var Turbox, BIOSTAR 1000 TL altına bulunabilir durumda. Şu indirimler gelsin almayı düşünüyorum.
Ek olarak bazı sorularım var, cevaplarsanız sevinirim.

1. Kullanan varsa Turbox marka söyler mi acaba? (Markayı gömüp üstüne beton dökmüşler)
  2. GTX kanadında neler alınabilir 1000 TL altı?
  3. Elimdeki ekranın biri 900 diğeri 720P RX560 alırsam güncel oyunlarda medium ayarlarda oynama şansım var mı?

Sistem:
  • GA-78LMT-S2 rev 1.2 anakart.
  • X4 925 işlemci.
  • 10 GB RAM.
  • 480 GB SSD.
  • PSU 300 Watt.

O PSU ile GTX 750 Ti sorunsuz kullanabilirsin zaten işlemcinde düşük daha güçlü bir şey için hem PSU hem de işlemcini bir tık yükseltmen gerekebilir stabil kullanmak istersen tabii.

1050 Ti o işlemciye darboğaz yaratır dostum.

Anakart Overclock'a izin veriyor. Şu anda 3.1 GHz'de üzerindeki soğutucu blok bakır değil ama fan ve blok daha büyük Cooler Master eski AM2'de vardı birbirine uyuyormuş işime geldi.
Bir de bu RX560 kullanan yok mu ya?

Yeni konular

Geri
Yukarı