X4 950 ve GT 1030 Sistem Uyumlu mu?

Bilgisayar yanınızda ise kapağını açın ve ışığın yandığı yere bakın. Işıkların olduğu yerin sağında bir şema var. CPU DRAM VGA ve BOOT yazıyor olması lazım üstüste sıralanmış şekilde. Bilgisayarı açarken şemaya göre hangi LED'in yandığına dikkat edin ve buraya yazın.
Ekran Alıntısı.PNG
Mavi ile işaretlediğim yer şema; kırmızı ile işaretlediğim yer şema ile uygun olan LED'ler.

Bilgisayar yanınızda ise kapağını açın ve ışığın yandığı yere bakın. Işıkların olduğu yerin sağında bir şema var. CPU DRAM VGA ve BOOT yazıyor olması lazım üstüste sıralanmış şekilde. Bilgisayarı açarken şemaya göre hangi LED'in yandığına dikkat edin ve buraya yazın.Eki Görüntüle 338347Mavi ile işaretlediğim yer şema; kırmızı ile işaretlediğim yer şema ile uygun olan LED'ler.
Şuan bilgisayar yanımda değil maalesef. Yarın gidip bakabilirim en erken. Yinede çok teşekkür ederim. Eminim sorunumu çözebilecektir bu göstermiş olduğun resim.
Peki PSU kısmında nedir fikrin? Almalı mıyım? Almam gerekiyorsa eğer 200 civarı çok pahalı olmayan bir psu önerebilir misin? Ek bilgi PSU watt belirleme şeysin de 310 watt olarak belirledi.

Şuan bilgisayar yanımda değil maalesef. Yarın gidip bakabilirim en erken. Yinede çok teşekkür ederim. Eminim sorunumu çözebilecektir bu göstermiş olduğun resim.
Peki PSU kısmında nedir fikrin? Almalı mıyım? Almam gerekiyorsa eğer 200 civarı çok pahalı olmayan bir psu önerebilir misin? Ek bilgi PSU watt belirleme şeysin de 310 watt olarak belirledi.
Psu alman gerek bence. O fiyata bulman zor ama senin için iki tane seçtim. Xigmatek Xcp-A400 X-Calibre 400W 80 Plus+12Cm Fan Power Supply ve SilverStone Strider 80Plus Sertifikalı 500W Güç Kaynağı

Teşekkür ediyorum araştırmaların için bu PSU yu almaya karar verdim. Kusura bakmazsan son bir soru daha sormak istiyorum. Bu sistemde herhangi bir uyum sorunu var mıdır? Yoksa ramin içinde mi bir sorun vardır? Yada Psudan kaynaklı mıdır bu sorun?

Teşekkür ediyorum araştırmaların için bu PSU yu almaya karar verdim. Kusura bakmazsan son bir soru daha sormak istiyorum. Bu sistemde herhangi bir uyum sorunu var mıdır? Yoksa ramin içinde mi bir sorun vardır? Yada Psudan kaynaklı mıdır bu sorun?
PSU'yu almadan önce başka bir PSU ile test et. O zaman da hata alırsan RAM'ini garantiye yolla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı