X5470 GTX970 darboğaz olur mu?

yiğit00

Hectopat
X5470 işlemci, 8 GB RAM ve G41 chipset anakartım var. İşlemciyi 3.6GHz O.C ile kullanıyorum biraz daha yükseltebilirim. Ancak sorun şu uygun fiyata Galax HOF serisi GTX 970 buldum. Sizce çok fazla darboğaz yaşar mıyım? Bazı kişiler RX580 ile falan kullanıyorlar ama bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X5470 işlemci, 8 GB RAM ve G41 chipset anakartım var. İşlemciyi 3.6GHz O.C ile kullanıyorum biraz daha yükseltebilirim. Ancak sorun şu uygun fiyata Galax hof serisi GTX 970 buldum. Sizce çok fazla darboğaz yaşar mıyım? Bazı kişiler RX580 ile falan kullanıyorlar ama bilemedim.

GTX970 çok sorunlu bir seridir almanızı önermem alabilirseniz 4 GB GTX960 alın.

O emoji atanlar @438943 @LTNeron 3.5GB VRAM kullanımı sonra donma coil gibi sorunlardan haberleri yok herhalde.

O emoji atanlar @438943 @LTNeron 3.5GB VRAM kullanımı sonra donma coil gibi sorunlardan haberleri yok herhalde.
Elimde Gtx970 var.Sorunsuzca kullanıyorum ne cw ne donma ne de başka bir şey yok.Bu kartla Forza Horizon 5,Nfs Heat,Rdr2 oynuyorum.Soruya gelecek olursak.Bir sorun yaşayacağınızı düşünmem.

Elimde GTX970 var. Sorunsuzca kullanıyorum ne cw ne donma ne de başka bir şey yok. Bu kartla Forza Horizon 5, NFS Heat, RDR2 oynuyorum. Soruya gelecek olursak. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmem.

Her kart kusurlu değil ama seri üretimlerde bazı marka ve modeller hatalı %100 hatalı olma ihtimali yok.

Her kart kusurlu değil ama seri üretimlerde bazı marka ve modeller hatalı %100 hatalı olma ihtimali yok.

Alacağım model normal alt bir seri değil Galax hall of fame serisi alacağım ama darboğaz yaşamazsam sıkıntı yok diğer türlü kartın sorunlarını ben de biliyorum.

X5470 işlemci, 8 GB RAM ve G41 chipset anakartım var. İşlemciyi 3.6GHz O.C ile kullanıyorum biraz daha yükseltebilirim. Ancak sorun şu uygun fiyata Galax hof serisi GTX 970 buldum. Sizce çok fazla darboğaz yaşar mıyım? Bazı kişiler RX580 ile falan kullanıyorlar ama bilemedim.

Oluyormuş arkadaşlar almayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı