x570 anakart için ASRock vs Gigabyte

Hangi marka daha iyi anakart konusunda ve neden ?

• AsRock

• Gigabyte

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Eski intel sistemimde Gigabyte anakart kullanmaktaydım çok memnundum, şuanda sistemimde AsRock x370 anakart kullanmaktayım ve bundan da inanılmaz memnunum. Çok güzel bir oc potansiyeline sahip. Chipset'leri, modelleri aynı olduktan sonra anakartlar arasında çok bariz farklar olmaz, belki usb port sayıları değişir, belki dahili wifi sistemi gibi farklılıklar olur, bence ufak detaylardır bunlar.. Gözüne hangisi hoş geliyorsa onu al tabii aynı chipsete sahip anakartlar için konuşuyorum. Oyumu AsRock'tan yana kullandım (Y)

Eski intel sistemimde Gigabyte anakart kullanmaktaydım çok memnundum, şuanda sistemimde AsRock x370 anakart kullanmaktayım ve bundan da inanılmaz memnunum. Çok güzel bir oc potansiyeline sahip. Chipset'leri, modelleri aynı olduktan sonra anakartlar arasında çok bariz farklar olmaz, belki usb port sayıları değişir, belki dahili wifi sistemi gibi farklılıklar olur, bence ufak detaylardır bunlar.. Gözüne hangisi hoş geliyorsa onu al tabii aynı chipsete sahip anakartlar için konuşuyorum. Oyumu AsRock'tan yana kullandım (Y)
Hocam mini itx bir anakart alıcam bakalım umarım hayrını görürüm.
İki firmayla da deneyimim yok, AsRock seçiyorum.
Neden ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı