X570 anakart tavsiyesi

PRAY3OY

Centipat
İkisi de aynı fiyat 1600 lira Gaming Edge Wi-Fi MSI yoksa ASUS TUF Gaming Wi-Fi'siz mi?
Herkes farklı bir şey diyor yok mosfet falan pek anlamam işlemcimde belli 3600 Ryzen 5.
Ama ileriye dönük olsun Ryzen 7 takabileyim ekran kartımda ısınan bir model ona göre bir şeyler söyleyin.
Tabii ki Wi-Fi olması çok iyi bir özellik ama her ikisini de kablolu kullanmayı düşünüyordum bu anakartlar X570.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hardware Unboxed kanalının iddiasına göre, 200$ ve altı fiyata denk gelen, yani sizin yazdıklarınızı da içeren x570 anakartlarından en iyisi benim de kullandığım ASUS TUF Gaming X570 plus. Aynı zamanda bu giriş seviyesi MSI x570 anakartlarında kalitesiz VRM kullanıldığını iddia ediyor ki daha güçlü işlemcilerde ve mevcut işlemciyi overclock yaparken bu oldukça önemli. Ben memnunum. İkisi arasında ASUS olanı tavsiye ederim.

Ryzen 7'nin ahım şahım bir şeyi yok orta düzey B450 anakartlarda bile çalışabiliyor. İlla X570 istiyorsanız yukarıdakini öneririm.

Ben yerli yabancı sitelerde X570 anakarları inceledim ve en iyi sıcaklık değerlerine sahip ve overclock konusunda başarılı bu fiyat aralığında en iyi ASUS TUF Gaming olduğunu düşünüyorum. Bu anakart ayrıca 12+2 Dr. MOS güç aşamalarını kullanır, askeri malzemelerden üretilmiş ve zorlu testlerden geçmiştir öneririm.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim TUF Gaming alındı HEPİNİZE HAYIRLI RAMAZANLAR
Ben yerli yabancı sitelerde X570 anakarları inceledim ve en iyi sıcaklık değerlerine sahip ve overclock konusunda başarılı bu fiyat aralığında en iyi ASUS TUF Gaming olduğunu düşünüyorum. Bu anakart ayrıca 12+2 Dr. MOS güç aşamalarını kullanır, askeri malzemelerden üretilmiş ve zorlu testlerden geçmiştir öneririm.
Ryzen 7'nin ahım şahım bir şeyi yok orta düzey B450 anakartlarda bile çalışabiliyor. İlla X570 istiyorsanız yukarıdakini öneririm.
Hardware Unboxed kanalının iddiasına göre, 200$ ve altı fiyata denk gelen, yani sizin yazdıklarınızı da içeren x570 anakartlarından en iyisi benim de kullandığım ASUS TUF Gaming X570 plus. Aynı zamanda bu giriş seviyesi MSI x570 anakartlarında kalitesiz VRM kullanıldığını iddia ediyor ki daha güçlü işlemcilerde ve mevcut işlemciyi overclock yaparken bu oldukça önemli. Ben memnunum. İkisi arasında ASUS olanı tavsiye ederim.
ASUS TUF alın. Ryzen 3900/3950X ile kullanabilirsiniz.
ASUS TUF alın. Ryzen 3900/3950X ile kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı