Çözüldü X570 Anakart Tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
MSI Fanboy luyum demek istemiyorum, ama seviyorum işte ama böyle sıkıntılar yaşatınca insan ASUS & GİGABYTE gözü kayıp eleştiresim geliyor tabi onları deneyimleyip onlarıda eleştirecek yerleri vardır. Eleştirip bu firmalar insan memnuniyetini artırmak için düzeltmesi için teşfik etmek istiyorum.

Çok Doğru Söylüyorsunuz Bende FanBoy Olanlardan Nefret Ediyorum Çünkü Hiçbir Markanın Bence Sorunsuz Ürünü Yoktur.Örneğin (ÖRNEK!) Mesela Intel'in I5 9700f Modeli Sıkıntılı İse Amd Markasının Ryzen 7 1700X Model'i Sıkıntılı Olabilir (Örnek Bu Arada Böyle Birşey Olmayabilir Hiç Kullanmadım 😀)

Evet bence MSI güzel bir marka fakat bazı ürünleri sıkıntılı olabiliyor ondan dolayı biraz öfkelenmiş.

Peki nasıl bir PC almayı düşünüyorsunuz (özellikler bakımından)
Şuanki günümüzde Render ve Oyunlarda 70 derece işlemcim ve anakartımın sensörleri bana göstermesin güncelleme gelince bir yeri düzeltip bir yeri bozulmasını istemediğim ileriye döndüğümde hakketten verdiğim parayı son 1 TL sine kadar hak edecek ürünler istiyorum. Şuan param olsaydı ne almak isterdin dersen.
MSI RTX 2070S Gaming X Trio & Asus Rog Strix RTX 2070S OC
MSI Meg X570 Unify & Asus Rog Strix X570-E Gaming
AMD Ryzen 3700x
Corsair Hydro Serisi H100i
Corsair Vengeance RGB PRO 3200 CL16
Corsair MP600 500GB
Seagate 2TB Barracuda 256MB 7200Rpm
Corsair RM750W 80+ GOLD
Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB
Alırdım tabiki bu sistem için net bir şekilde 14500TL net geçiyor hayal ama ben şuanki sistemi 6k topladım hepside kampanyadayken aldım ve harçlıklarımla yazın çalışıp alacağım için bu fiyatlar bana sanki az gibi geliyor araba fiyatı ama sonuçta dünyaya 1 kere geliyoruz eğlenmeyecem ne yapacam. Zevkime önem veriyorum herşeyden önce!

Çok Doğru Söylüyorsunuz Bende FanBoy Olanlardan Nefret Ediyorum Çünkü Hiçbir Markanın Bence Sorunsuz Ürünü Yoktur.Örneğin (ÖRNEK!) Mesela Intel'in I5 9700f Modeli Sıkıntılı İse Amd Markasının Ryzen 7 1700X Model'i Sıkıntılı Olabilir (Örnek Bu Arada Böyle Birşey Olmayabilir Hiç Kullanmadım 😀)
Discord varsa konuşalımmı konuşma ve düşüncelerin benim içimi açtı

Şuanki günümüzde Render ve Oyunlarda 70 derece işlemcim ve anakartımın sensörleri bana göstermesin güncelleme gelince bir yeri düzeltip bir yeri bozulmasını istemediğim ileriye döndüğümde hakketten verdiğim parayı son 1 TL sine kadar hak edecek ürünler istiyorum. Şuan param olsaydı ne almak isterdin dersen.
MSI RTX 2070S Gaming X Trio & Asus Rog Strix RTX 2070S OC
MSI Meg X570 Unify & Asus Rog Strix X570-E Gaming
AMD Ryzen 3700x
Corsair Hydro Serisi H100i
Corsair Vengeance RGB PRO 3200 CL16
Corsair MP600 500GB
Seagate 2TB Barracuda 256MB 7200Rpm
Corsair RM750W 80+ GOLD
Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB
Alırdım tabiki bu sistem için net bir şekilde 14500TL net geçiyor hayal ama ben şuanki sistemi 6k topladım hepside kampanyadayken aldım ve harçlıklarımla yazın çalışıp alacağım için bu fiyatlar bana sanki az gibi geliyor araba fiyatı ama sonuçta dünyaya 1 kere geliyoruz eğlenmeyecem ne yapacam. Zevkime önem veriyorum herşeyden önce!

Vay Be Tam Bir Fiyat/Performans Sistem.Çok Güzel 😍

Discord varsa konuşalımmı konuşma ve düşüncelerin benim içimi açtı

Discord um Var Fakat Maalesef Şimdi Giremem. Siz Bu Gün Saat Kaç Gibi Müsaitseniz O Zaman Girebilirim Fakat Saat 14:00 Önce Giremem Maalesef 😀
Fiyat performans değildir ama bu parçaları aldıktan sonra yazılım sorunu yoksa 1 kere bile üzmeyeceğini %100 biliyorum.

Fiyat performans dediğim fiyatını hak eden ve performanslı bir sistem ve gerçekten üzülmezsiniz.

Discord um Var Fakat Maalesef Şimdi Giremem. Siz Bu Gün Saat Kaç Gibi Müsaitseniz O Zaman Girebilirim Fakat Saat 14:00 Önce Giremem Maalesef 😀

Fiyat performans dediğim fiyatını hak eden ve performanslı bir sistem ve gerçekten üzülmezsiniz.
Gigabyte yazılımını geliştirse msi & asus direk gözümden silinir neden dersen kullanılan malzeme kalitesi hiçbir anakartta yok diyebilirim o fiyata nasıl öyle özellikleri sunabiliyor insanın kafası karışıyor açıkçası !

Gigabyte yazılımını geliştirse MSI & ASUS direk gözümden silinir neden dersen kullanılan malzeme kalitesi hiçbir anakartta yok diyebilirim o fiyata nasıl öyle özellikleri sunabiliyor insanın kafası karışıyor açıkçası!

Evet Malzeme Kalitesi Güzel
Bende Gigabyte'ın ürünlerini beğeniyorum özellikle anakartları fakat ben MSI bir sistem kurmak istediğim için MSI bir anakart alacağım yoksa fanboy değilim. 😁
Şimdi bir 30dk Discord girebilirim. Saat 14:00 sonra ise istediğim kadar. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı