X99 Deluxe ile Rampage V arasındaki fark nedir?

Cengzhan17

Kilopat
Daha fazla  
Geçen seferde buna yakın bir konu açmıştım. Gerçek merak ettiğim konu buydu ama tam bir cevap alamdım. Technopat videolarında sanki Deluxe X99'a DDR3 RAM takılabiliyordu. Benim gerçekten merak ettiğim şey ise 300 TL fazla verip Rampage V almalı mıyım? 300 TL fazla verince ne kazanmış oluyorum?

Sen bütçe belirt biz sana sistemin tamamını toplayalım. Ddr 3 bellek takamazsın. Aradaki donanım farkına ihtiyaç duyuyorsan verilir.
Bir de bana Rampage V ile alacağım en ucuz sistemi gönderir misiniz?

Sen bütçe belirt biz sana sistemin tamamını toplayalım. Ddr 3 bellek takamazsın. Aradaki donanım farkına ihtiyaç duyuyorsan verilir.
Bu soruda öğrenmek istediğim 300 TL fazla verince nelere sahip oluyorum bu iki anakartta aynı klasmanda anakartlar değil mi? Rampage V alınca neler kazanacağım. Hayalimdeki sistem şu; işlemci takılabilir en ucuzu, ekran kartı 256 Bit olacak sistemde RAM çok önemli değil. Su soğutma kullanmak istiyorum. Harddisk falan önemli değil bir de kasa güzel bir şey olsun soğutma yönünden. Yani anakarta birde ekran kartına yüklenmek istiyorum diğerleri önemli değil o kadar da böyle bir sistem yazar mısınız bana teşekkürler...

Yanında gelen oc panel. Daha iyi SLI desteği. Daha iyi ses deneyimi. Oyunculara özel iyileştirmeler kazanıyorsun. Bütçe belirtmeden sistem toplanmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı