Xatab hayatını kaybetti

GTA 4 sevdiğin halde birisi sana "Niye GTA 5 indirmiyorsun kardeşim?" dese hoş olur mu hocam? 😹
Sizce aynı şey mi hocam?
FH4 çekmez diyorlardı, sizce çeker mi?
Sisteminiz Forza Horizon 4 için gayet yeterli. Ben GTX 750 TI ile oynuyordum rahatça. Ek olarak Forza Horizon 4, Forza Horizon 3'den daha stabil. Forza Horizon 3'de çok fazla sıkıntı var. Kim demişse size yalan söylemiş. İndirin orijinal FH4'ünüzü keyfinize bakın.

Sizce aynı şey mi hocam?

Sisteminiz Forza Horizon 4 için gayet yeterli. Ben GTX 750 TI ile oynuyordum rahatça. Ek olarak Forza Horizon 4, Forza Horizon 3'den daha stabil. Forza Horizon 3'de çok fazla sıkıntı var. Kim demişse size yalan söylemiş. İndirin orijinal FH4'ünüzü keyfinize bakın.

Ulan, gaza getirdiniz beni. :D Hemen indirmeyi deniyorum.

Şaka gibi ya. Her konuda "korsanı emek hırsızlığını desteklemiyoruz kardeşim." yazan insanlar şimdi burada gelmiş az crack indirmedim senden diyor.

Gerçekten garip.

Korsanı desteklediğim söylenmez ama mecburen param olunca alıyorum, olmayınca crack indiriyorum ve xatabdan harbiden az oyun indirmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acık ara en iyisiydi. Paketlemenın de nirvanasıydı.
Örnek: elinizde 70 GB'lık ındırılmış oyun repackı var. Oyunun guncellemesi cıktı. Bu arkadas oyunu sıfırdan ındırme yerıne gelen guncellemeyi en son attığı repacka eklerdi. Size sadece Torrent'ten oyunu tekrar kontol et deyıp gelen guncellemeyi yuklemek kalırdı. Baska hiçbir repack grubunda bu yoktur, beceremıyorlar. Her guncellemede oyunun yeni paketlenmiş halını indirmek zorunda kalırsınız. Piyasada sıkıstırmanın kıralını yapacağım diye işin cılkını cıkaran FitGirl kaldı. Öyle ki repackları surekli yukleme hatası verır. Xatab yoklugu cok derınden hıssedılıyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Acık ara en iyisiydi. Paketlemenın de nirvanasıydı.
Örnek: elinizde 70 GB'lık ındırılmış oyun repackı var. Oyunun guncellemesi cıktı. Bu arkadas oyunu sıfırdan ındırme yerıne gelen guncellemeyi en son attığı repacka eklerdi. Size sadece Torrent'ten oyunu tekrar kontol et deyıp gelen guncellemeyi yuklemek kalırdı. Baska hiçbir repack grubunda bu yoktur, beceremıyorlar. Her guncellemede oyunun yeni paketlenmiş halını indirmek zorunda kalırsınız. Piyasada sıkıstırmanın kıralını yapacağım diye işin cılkını cıkaran FitGirl kaldı. Öyle ki repackları surekli yukleme hatası verır. Xatab yoklugu cok derınden hıssedılıyor...
DODI fena değil kalanlar içerisinden. Boyut ve yükleme hızı açısından memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı