Xatab hayatını kaybetti

İndirmedim diye bir şey söyledim mi?
Bende indirdim ama her konunun altına korsana destek yok yazıp, bu konunun altına O7 yazmadım.

Dostum adam ölmüş diyoruz neyi anlamıyorsunuz, şöyle diyeceklerdi "bu adam korsana destek veriyordu gebersin" mi diyecektik?

İndirmedim diye bir şey söyledim mi?
Bende indirdim ama her konunun altına korsana destek yok yazıp, bu konunun altına o7 yazmadım.
Sözde korsana destek yok dostum ama çok da altını kazma 🤣 Hepimiz zamanında kullandık, bugün bir çınar devrildi onun yasını tutalım.

Dostum adam ölmüş diyoruz neyi anlamıyorsunuz, şöyle diyeceklerdi "bu adam korsana destek veriyordu gebersin" mi diyecektik?
Konuyu farklı yere çekiyorsun. Arkadaşın ölümü ile ilgili değil sizinle ilgili yorum yaptım ben.
En kısa sürede okuduğunu anlaman dileğiyle...

Konuyu farklı yere çekiyorsun. Arkadaşın ölümü ile ilgili değil sizinle ilgili yorum yaptım ben.
En kısa sürede okuduğunu anlaman dileğiyle...
Üzgünüm ama çok gereksiz bir muhabbet başlattınız.

Buraya yazan kişileri doğrudan korsana hayır başlıklarından tanıdınız mı? Binlerce üyeli bir platformdayız, bir kısım korsana hayır diyip bir kısım sessizce korsan kullanıyor olabilir? Kullanıcıları ismen hatırlayıp “ya .... kişisi sen hani hayatında hiç korsan kullanmamıştın, kullananları lanetliyordun?” demediğiniz sürece saçma bir genelleme yapmış oluyorsunuz.

Kişiler çocukluklarında korsan kullanıp xatabı tanımış, şu anda korsana karşı olabilir. Bu da gayet normal bir şey.

Oyunları önce korsanla deneyip sonra satın alan da birçok insan var.

Geri
Yukarı