Xatab hayatını kaybetti

Arkadaşlar ünlü Rus repacker Xatab hayatını kaybetti. Bugüne kadar crack oyun camiasının önemli isimlerinden olan Xatab maalesef artık aramızda değil, bundan sonraki günlerde de torrent sitelerinde adına yapılan paylaşımları dikkate almayınız, aksi takdirde PC'nize virüs bulaşabilir.

Ayrıca bu güne kadar bize sunduğu güvenilir ve depolama dostu repackleri için kendisine teşekkürlerimizi iletiyorum.
Eki Görüntüle 910190

Ekran Alıntısı.PNG

Gece 5'te paylaşmışsın, ben bunun indirmesini gece 4'te başlattım, virüs yemiş olabilir miyim?..
(Bu arada o7 :( )

Vay be bir devir daha bitti demek. Allah rahmet eylesin.

Nasıl yani ? Yardımcısı falan yok mu ? Yada bu işleri devrettiği evladı. O kadar crack işlemini tek başına mı yapmış ? Vay be. Üzüldüm gerçekten. 🙁😔

Her ne zaman crack indireceksem xatab repack arıyordum. Üzüldüm anısı Forza Horizon 4 repackini kurayım bari.

Artık kırmayacak olsa da bundan önceki tüm oyunlarda onun paketini arayacağım. FitGirl'den daha iyiydi bence.

Bu arada "korsana destek vermiyoruz" diyoruz ama bu buranın kuralı crack kullandığımı uzun zamandır söylüyorum indirimde olsa bile paramın yetmediği oyunları crack oynuyorum işte.

Eki Görüntüle 910746

Gece 5'te paylaşmışsın, ben bunun indirmesini gece 4'te başlattım, virüs yemiş olabilir miyim?..
(Bu arada o7 :( )
Yeni oyunlar için geçerli ölümü sebebiyle yeni repacklere güvenmeyin uyarısı. Belki önümüzdeki günlerde halihazırda yaptıpı repacklerin orijinalerini de kaldırırlar ama belli olmaz.

Tabii ki orijinal sitesinden bile indirseniz virüs riski var korsan olduğu için. Orijinal sitesi dışında bir yerden indirdiyseniz daha yüksek risk.

Geri
Yukarı