XBOX 360 4GB KINECT Kırdırmak

AtaMeric

Kilopat
Daha fazla  
Xbox 360 4GB Kinect aldım. Harici hdd bağlanabiliyor dediler. Sırf WatchDogs oynayabilmek için aldım bu konsolu ama sorularım var :
1)Bursa'da oturuyorum.Burada oturan arkadaşlar varsa nereye gidip kırdırmamı önerirler ?
2)Orjinal alamam (Korsana karşıyız) ama para yok :) 300 gb bi hdd taksam işimi görür mü oyun atıp oynamaya
3)Hem online oynayıp hem korsan oyun oynayabiliyor muyuz ?
4)Memnun kalmazsam orijinal'e dönüşüm var mı ?
Şimdiden herkese teşekkür ederim
5)Kırdırma fiyatları ortalama ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün oyun siteleri çalkalanıyor. Oyun bu gun çıktı ama korsanı dün düştü.

Öncelikle, madem kırdıracaktın, neden direk kırdırılmamışını aldın ki :) Git Kahraman Elektronik'e, ya da SYD'ye, ben buraları tavsiye ederim. Kırdırılmış, 2 Gamepad, Kinect ve HDD'nin alabildiği kadar oyun dolu bir ürün al.

Ondan sonra istediğin harici diske yükle internetten oyun, tak ve çalıştır.

Ben de korsana karşıyım ama şu an ben de bunu almayı düşünüyorum. Sebebi de, sonuçta Xbox One çıktı ve ne kendisi ucuz, ne oyunları ve aksesuarları ucuz, ne de oyunu çok.

2-3 sene sonra gidip Xbox One alacağım. Şu an Xbox 360'a oyun alırsan, konsolun fiyatını geçer.

Galiba 2 türlü kırdırma yöntemi varmış. 1 konsolun içine bir şeyler yapıyorlarmış . 2) Cd okuyucusuna. Ben 2.yi yaptırmayı düşünüyorum. Ama merak ettiğim bir şey var . İnternette dolaşabilir miyim ? Bir sorun çıkıyor mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı