Çözüldü Xbox 360 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FurkanKeremX24

Hectopat
Merhaba. Yaklaşık 1 senedir LGS dönemi olduğu için Xbox'ımı açmıyordum. Artık LGS bittiği için bugün açmaya karar verdim. Normalde 15-20 saniye bekledikten sonra açılırdı. Şimdi ise 3-4 dakika boyunca ışığı yanıyor fakat açılmıyor ve kapanıyor. Fanları vb. dönüyor fakat konsol açılmıyor. Ne yapmam lazım?

Birkaç kere denedim fakat 3-5 dakika sonra kapatıyor kendisini. Şu ana kadar 30 saniyeyi geçmezdi açılması.
Bazen açılmadığında 15-20 dakika sonra açılması da normal olabilir ama 3-5 dakika sonra kendini kapatması ilginç açıkçası. O konuda yorum yapamıyorum.
Jtag'li cihaz, fiziksel yollarla kırılmış cihaza mi deniyordu?
JTAG genel bir ad denebilir kırılmış XBOX 360 için. Sonradan da RGH diye geçmeye başladı. Reset Glicth Hack şeklinde açılımı hatırladığım kadarıyla. Bu makinelere RGH çipi takılarak makine açılıncaya kadar kendi kendine reset atması sağlanıyor şeklinde düşünebilirsiniz kabaca. Adı buradan geliyor ve uzun zaman süren açılmalarının nedeni de çok sayıda reset denemesi olarak biliyorum yine. Daha kaliteli çiplerde daha kısa sürede açıldığını da duymuştum.

Merhaba. Yaklaşık 1 senedir LGS dönemi olduğu için Xbox'ımı açmıyordum. Artık LGS bittiği için bugün açmaya karar verdim. Normalde 15-20 saniye bekledikten sonra açılırdı. Şimdi ise 3-4 dakika boyunca ışığı yanıyor fakat açılmıyor ve kapanıyor. Fanları vb. dönüyor fakat konsol açılmıyor. Ne yapmam lazım?
Hocam hdmi kablosu takılı mi?

Geri
Yukarı