Xbox 360 Component ve HDMI ile görüntü gelmiyor

BasriDemir

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Xbox 360S aldım. Sony'nin LCD plazmasına sahibim. HDMI ve Component çıkışları var. Bunlara cihazı taktığımda görüntü gelmiyor. Gamepadin kablosu olmadığından cihaza bağlayamıyorum. Acaba görüntünün gelmemesinin sebebi bu mudur? (Görüntü ayarlarını resetleyemediğimden mi yani?) Teşekkür ederim.

Hayır hocam. Farklı bir durum var. Kol olmadan da açılması gerekiyor. Cihazın sağlam olduğundan emin misiniz?

Zaten PC'ye alıcı cihazı olmadan bağlanmaz. Burası ayrı bir durum. Fakat konsolun açılması gerekiyor. Büyük ihtimalle sıkıntılı.

Kablosuz olan 360 kollarında bu şekilde olmuyor. Alıcı adaptör gerekiyor. Elinizde bulunan apartı atabilir misiniz?

Kablosuz olan 360 kollarında bu şekilde olmuyor. Alıcı adaptör gerekiyor. Elinizde bulunan apartı atabilir misiniz?

Haklıymışsınız yener bey. Play and charge kit sadece Xbox üzerinden oyun oynatıyormuş. Yani benim anlamadığım şey hiçbir hata belirtmeden hem kolu bağlayamıyorum Xbox'a hem de ne Av'dan ne de HDMI'dan görüntü alamıyorum. İçini açıp kablolarda veya board üzerinde temassızlık var mı diye kontrol mü etmeliyim? Teşekkürler bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlarım derseniz bakabilirsiniz. Bence yardım alın.

Buraya resim atabilirsiniz. Evet hocam. Jtag varsa böyle sıkıntılar olabiliyor. Bu da usta işi.

Geri
Yukarı