Xbox 360 Elite alınır mı?

Kayass

Centipat
Daha fazla  
Konsollar çok pahalı olduğundan dolayı ucuz geçici bir konsola ihtiyacım var. Xbox 360 uygun mudur Elite modelinde 3K 4K hataları alır mıyım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konsollar çok pahalı olduğundan dolayı ucuz geçici bir konsola ihtiyacım var. Xbox 360 uygun mudur Elite modelinde 3K 4K hataları alır mıyım acaba?
Hata vereceğini düşünmüyorum ama xbox 360 yerine ps3 almanız daha mantıklı olur hem oyun çeşitliliği açısından hemde satacağınız zaman daha hızlı satarsınız.

Eğer 360'ta oynayabileceğin oyunları beğeniyorsan ve ucuz bir konsol istiyorsan evet alınabilir fakat aklında bulunması gerek birkaç şey var. 1. si bu konsolların eski olduğu ve bu sebeple oyun mağazalarının boş olduğu. Eğer bu konsolu alacaksan oynamak istediğin oyunların büyük bir kısmını mağaza da bulamayacaksın ve CD olarak alman gerecek. Bahsettiğin konsol içinse revizyonu Jasper veya daha yeni ise alınabilir. Revizyonunu konsolun amperinden ve güç girişinden anlayabilirsin. Tasarımı için Elite modelini istemiyorsan son Seri Slim veya E modelini tercih etmen daha mantıklı olacaktır. 360'ın son revizyonu olan Corona(E model için),Trinity veya Velje(Slim modeli için) tercih etmen daha mantıklı olacaktır. 3K hatası kronik bir sorun olsa da Corona bu sorunu görme olasılığı en düşük olan revizyon. O yüzden E model almanı öneririm. Ayrıca konsolu modlamayı düşünüyor musun? JTAG veya RGH Yapmak gibi bir planın var mı?

Son düzenleme:
Fiyata bağlı hocam, fosilleşmiş konsola kalkıp 3-4K'da vermeyin.

1700'e buldumda tam karar veremedim PS 3 daha uygun görünüyor oyun açısından vb.

Eğer 360'ta oynayabileceğin oyunları beğeniyorsan ve ucuz bir konsol istiyorsan evet alınabilir fakat aklında bulunması gerek birkaç şey var. 1. si bu konsolların eski olduğu ve bu sebeple oyun mağazalarının boş olduğu. Eğer bu konsolu alacaksan oynamak istediğin oyunların büyük bir kısmını mağaza da bulamayacaksın ve CD olarak alman gerecek. Bahsettiğin konsol içinse revizyonu jasper veya daha yeni ise alınabilir. Revizyonunu konsolun amperinden ve güç girişinden anlayabilirsin. Tasarımı için Elite modelini istemiyorsan son seri Slim veya e modelini tercih etmen daha mantıklı olacaktır. 360'ın son revizyonu olan corona(e model için),Trinity veya velje(Slim modeli için) tercih etmen daha mantıklı olacaktır. 3K hatası kronik bir sorun olsa da corona bu sorunu görme olasılığı en düşük olan revizyon. O yüzden e model almanı öneririm. Ayrıca konsolu modlamayı düşünüyor musun? JTAG veya rgh yapmak gibi bir planın var mı?

Model yukseldikçe fiyatta artıyor 3-4K da vermek istemiyorum bu kadar eski bir konsola PS 3 Slim model almayı düşünüyorum ama xbox one a da bakacağım.

Hata vereceğini düşünmüyorum ama Xbox 360 yerine PS3 almanız daha mantıklı olur hem oyun çeşitliliği açısından hem de satacağınız zaman daha hızlı satarsınız.

Teşekkürler hocam ama kararsız kaldım.

1700'e buldumda tam karar veremedim PS 3 daha uygun görünüyor oyun açısından vb.

Model yukseldikçe fiyatta artıyor 3-4K da vermek istemiyorum bu kadar eski bir konsola PS 3 Slim model almayı düşünüyorum ama xbox one a da bakacağım.

Teşekkürler hocam ama kararsız kaldım.
O fiyata PS3 Bulamazsınız hocam. İkisi de güzel konsollar fakat PS3'te Rdr 1 veya GTA 4 gibi bazı oyunlar 640p çalışıyor Xbox 360'da ise 720p. Xbox 360 zaten gamepad olarak çok daha iyi. İmkansıza yakında olsa aynı fiyata PS3 bulursanız bir oyun konsolunda aradığınız kriterlere göre karşılaştırmasını yapın ve mantıklı olanı alın. Daha önce Xbox 360 sahibi olmadım fakat en sevdiğim 2 konsoldan biridir.

O fiyata PS3 bulamazsınız hocam. İkisi de güzel konsollar fakat PS3'te RDR 1 veya GTA 4 gibi bazı oyunlar 640p çalışıyor Xbox 360'da ise 720p. Xbox 360 zaten gamepad olarak çok daha iyi. İmkansıza yakında olsa aynı fiyata PS3 bulursanız bir oyun konsolunda aradığınız kriterlere göre karşılaştırmasını yapın ve mantıklı olanı alın. Daha önce Xbox 360 sahibi olmadım fakat en sevdiğim 2 konsoldan biridir.

Aslında benim için performans daha önemli bunları bilmiyordum teşekkürler.

O fiyata PS3 bulamazsınız hocam. İkisi de güzel konsollar fakat PS3'te RDR 1 veya GTA 4 gibi bazı oyunlar 640p çalışıyor Xbox 360'da ise 720p. Xbox 360 zaten gamepad olarak çok daha iyi. İmkansıza yakında olsa aynı fiyata PS3 bulursanız bir oyun konsolunda aradığınız kriterlere göre karşılaştırmasını yapın ve mantıklı olanı alın. Daha önce Xbox 360 sahibi olmadım fakat en sevdiğim 2 konsoldan biridir.

Bilgisayardan anlıyorsanız son açtığım konuya bakabilir misiniz acaba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı