Xbox 360 eskidi mi?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Arkadaşlar bende Xbox 360 var hizmet uyarısı veriyor hizmetlerde sorun olmadığı halde. Konsol bozuk mu yoksa serverdan mı kaynaklı bilmiyorum. Bir de serverlar güncellenmiyor Gold üyelik 30 TL görünüyor ama 59 TL. Xbox 360 artık kullanmayayım mi ne yapayım?

Tabiki de eskidi. Fakat bu tamamen kişisel bir şey oynamadığın ve oynadığında aşırı zevk alacağın oyunlar illaki vardır. Yeni nesil çok kaliteli grafik takıntın yoksa eski oyunlara göz gezdir fakat online muhabbetini bilmiyorum açıkcası. Eskiden 5 dolardı sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişiye göre değişir. Bana sorarsanız hala PlayStation 2 oynamaktan zevk alırım. Xbox 360 da aynı şekilde eski nesil oyunları sevenler için asla eskimez :)
Soruna gelecek olursak, muhtemelen sunucular yavaş yavaş kapanıyor. Hizmet uyarısı bu nedenle geliyor. Mevcut oyunları oynamaya devam edebilirsiniz ancak online hizmetlerden yararlanamazsınız.

Arkadaşlar bende Xbox 360 var hizmet uyarısı veriyor hizmetlerde sorun olmadığı halde. Konsol bozuk mu yoksa serverdan mı kaynaklı bilmiyorum. Bir de serverlar güncellenmiyor Gold üyelik 30 TL görünüyor ama 59 TL. Xbox 360 artık kullanmayayım mi ne yapayım?
Eskidimi evet ama GTA 5 gibi oyunları oynatır.

Eskidi fakat işin komik tarafı, eski nesil konsollar için hala 600-700 lira isteniyor. 1000 liraya ikinci el Xbox One bulunurken ben PS3/Xbox 360 için hayatta o parayı vermem.

Geçebiliyorsanız Xbox One’a geçin. Çok fark ediyor.

Eskidi, ama Türkiye'deki 2.el satış saçmalığı yüzünden Xbox One fiyatları ile yarışır düzeyde :)

Bende PS3 var. Bir YT kanalında (Orçun'dan Adam) fikir beni etkiledi: Oynamamış oyun yeni oyun. Benim içinde böyle.

Benim oynamadığım oyun = Yeni oyun.

Ben PS4'ü satıp GT 720M'li bir laptop + PS3 aldım :) Memnunum.

Eskidi fakat işin komik tarafı, eski nesil konsollar için hala 600-700 lira isteniyor. 1000 liraya ikinci el Xbox One bulunurken ben PS3/Xbox 360 için hayatta o parayı vermem.

Geçebiliyorsanız Xbox One’a geçin. Çok fark ediyor.
pc varken ne gerek var ki xbox one ne artısı olacak?

Bilgisayarının özellikleri nedir? İyi bir bilgisayar varsa gerek yok. Giriş-orta seviye bir laptop varsa alınır.
özelikleri bu
Lenovo Nerve Center 15.06.2019 18_24_29.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı