[Xbox 360] Forza Horizon 2 Ücretsiz!

Hocam Forza Horizon 2 için hala geçerli mi? Eğer geçerliyse bu benim için harika olur.

Hocam, Battlefield 3 için yeni hesap açmak mı daha mantıklı, yoksa kendi hesabımı Ukrayna hesabına dönüştürmek mi?
Bence işiniziz garantiye alıp yeni hesap açmak daha uygun olur.

Forza Horizon 2 artık geçerli değil arkadaşlar denemiş oldum, bilginize.

Son düzenleme:
Hocam Forza Horizon 2 için hala geçerli mi? Eğer geçerliyse bu benim için harika olur.

Bence işiniziz garantiye alıp yeni hesap açmak daha uygun olur.

Forza Horizon 2 artık geçerli değil arkadaşlar denemiş oldum, bilginize.

Hocam zaten yeni hesap açmadan maalesef alamıyoruz.

Battlefield 3'ü Online oynayabiliyor muyuz?

Online oynayabiliyoruz sunucular hala aktif. Ancak cross platform yok yani bilgisayar oyuncuları ile oynayamazsınız. Ben başarım kazanmak için oynuyorum.

Hacı PC'den yapabiliyor muyuz bunu?
Evet.
PC'den indiricen mi yoksa satın alıp Xbox'a mı indireceksin eğer ki alıp indireceksin? https://www.microsoft.com/uk-ua/store/new/games/xbox bu linkte Battlefield 3 alabilirsiniz diye biliyorum ama PC de geçerli değildir.
Hocam alıntıda da belirtildiği gibi web sitesinden de alabilirsiniz ben öyle yaptım ama kart bilgisi istiyor haberiniz olsun. Oyunu yalnızca Xbox 360 ve yeni nesil Xbox konsollarında oynayabilirsiniz.

Online oynayabiliyoruz sunucular hala aktif. Ancak cross platform yok yani bilgisayar oyuncuları ile oynayamazsınız. Ben başarım kazanmak için oynuyorum.

Evet.

Hocam alıntıda da belirtildiği gibi web sitesinden de alabilirsiniz ben öyle yaptım ama kart bilgisi istiyor haberiniz olsun. Oyunu yalnızca Xbox 360 ve yeni nesil Xbox konsollarında oynayabilirsiniz.

Oyuna girdiğim an direk Xbox Live bağlantısı kesiliyor ondan multiplayera giremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı