Xbox 360 Game Pass'e bağlanır mı?

YahyaMeYes

Decapat
Daha fazla  
Ben PS 3 ile Xbox 360 arasında seçim yaptım. Grafik olarak oynanış onlar arasından yaptım sonra Xbox 360 alacaktım ama aklıma bir şey takıldı bende Xbox Game Pass var sizce Game Pass bağlanır mı? Veya PC'den indirip USP ile konsola atabilir miyim?

Not: Alacağım konsol JTAG olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka zaten jtagse Game Pass'a ihtiyacın yok ama Game Pass'e bağlanıyor diye biliyorum ki JTAG'lı Xbox 360 hiç iyi değil git temiz sıfır gibi al Game Pass'ini al oyna sana tavsiyemdir.

Kanka zaten jtagse Game Pass'a ihtiyacın yok ama Game Pass'e bağlanıyor diye biliyorum ki JTAG'lı Xbox 360 hiç iyi değil git temiz sıfır gibi al Game Pass'ini al oyna sana tavsiyemdir.

Kanka,

1-) JTAG nedir?

2-) sıfır Xbox 360'lar çok pahalı.

Sistemi bitirmek derken ne demek istedin?

Yani. Şöyle cihazın içi açılıyor ve cihazın hack lenebiliyor yani youndayken sistem kapanabiliyor ve Save dosyaların gidiyor en iyisi JTAG'sız e kasa alıp Game Pass alıp oynamak.

Ben yaşamıştım ve sistem hack lendikten sonra yani jtagkı cihazlar illaki tamir görmüş oluyor.

Ben yaşamıştım ve sistem hack lendikten sonra yani jtagkı cihazlar illaki tamir görmüş oluyor.

360'da Game Pass desteği zaten yok. Game Pass istiyorsan en asgari Xbox One alman lazım. Alacağın kasa JTAG'lıysa zaten Game Pass ihtiyacın yok.
Yani. Şöyle cihazın içi açılıyor ve cihazın hack lenebiliyor yani youndayken sistem kapanabiliyor ve Save dosyaların gidiyor en iyisi JTAG'sız e kasa alıp Game Pass alıp oynamak.
Bu arkadaş da bilmeden konuşmuş. JTAG'lı olmasının asıl olayı PC'de korsan oyun oynar gibi konsolda da korsan oyun oynayabilmen. Taktıran bunun için taktırıyor.

Geri
Yukarı