Xbox 360 gamepad ile gaz ve fren ayarlanabilir mi?

DCC

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda 200 TL'ye Rampage'nin bir gamepadini aldım Forza ve ETS gibi oyunlar oynamak için almıştım ancak trigger tuşları buton gibi olduğu için gaza ve frene yarım basılmıyordu. O yüzden iade ettim şimdi iste Xbox 360 kolu almayı düşünüyorum onun triggerlerı ile Forza gibi oyunlarda yarım gaz ve fren yapılabilir mi? Ve ayrıca piyasada hep çakma ürünler var ve bende onlardan birini alacağım. Bir sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yakın zamanda 200 TL'ye Rampage'nin bir gamepadini aldım Forza ve ETS gibi oyunlar oynamak için almıştım ancak trigger tuşları buton gibi olduğu için gaza ve frene yarım basılmıyordu. O yüzden iade ettim şimdi iste Xbox 360 kolu almayı düşünüyorum onun triggerlerı ile Forza gibi oyunlarda yarım gaz ve fren yapılabilir mi? Ve ayrıca piyasada hep çakma ürünler var ve bende onlardan birini alacağım. Bir sıkıntı olur mu?

Yapılabilir. Ancak bilgisayara bağlamak için özel aparat gerekiyor o da Türkiye'de bulunmuyor.

İnternettekiler Full USB'li kutu açılış videolarında ise ürün direk tak çalıştır olarak çalışıyor diye gördüm.
Kablolular öyle. Kablosuz için dediğim gerekiyor.

Genelde orjinal gamepad'ler de oluyor. Logitech, sony, xbox gibi. Çakmaların geneli buton gibi algılar. Yine de bazılarında oluyor. Alacaksan yorumlarını iyi incele.

Yeni konular

Geri
Yukarı