Xbox 360 gamepad orijinalliği nasıl anlaşılır?

Eray Ateşoğlu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ürün (Xbox 360 gamepad) orijinal midir? Emin olamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka tarafta kullanılan vidalar bu şekildemi yoksa yıldız vidalarmı fotoğraf ta tam anlaşılmıyor birde kablolu dimi kol?

Dosya Ekleri

• 231.png
    44,7 KB · Görüntüleme: 190
Sanırım sahte olabilir kablolu orjinal kablolu gamepad lerde yıldız kullanılıyordu diye biliyorum birde hissiyatı nasıl?

Sanırım sahte olabilir kablolu orjinal kablolu gamepad lerde yıldız kullanılıyordu diye biliyorum birde hissiyatı nasıl?
Kötü gelmedi de titreşimi traktör gibi yani titreşim falan hissetmedim hiç öyle boş ses çıkıyor.Ufak bir araştırmayla mağazanın başka bir siteden yaptığı satışta yan sanayi dediğini gördüm.

Kolun ortasındaki ışık her yere dağılıyorsa ve kolun üstü çok tırtıklıysa büyük ihtimal sahtedir ki öyle gözüküyor.

Arkasındaki hologram'dan yola çıkarak orijinal olduğunu düşünüyorum. Üzerinde microsoft veya microsoft + XBOX logosu varsa genelde orijinal ürün oluyor.

Sahte olup olmadığını tuşların çıkardığı sesten, kolun malzeme kalitesinden, kontrol çubuklarının birbirine ne kadar uzak olduğundan, hologram'dan, torks vida yerine yıldız vida kullanılmasından anlayabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…