Xbox 360 gamepad orijinalliği nasıl anlaşılır?

Eray Ateşoğlu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu ürün (Xbox 360 gamepad) orijinal midir? Emin olamadım.

DSC_0052[1].JPG

DSC_0052[1].JPG

DSC_0054[1].JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka tarafta kullanılan vidalar bu şekildemi yoksa yıldız vidalarmı fotoğraf ta tam anlaşılmıyor birde kablolu dimi kol?

Dosya Ekleri

• 231.png
    231.png
    44,7 KB · Görüntüleme: 190
Sanırım sahte olabilir kablolu orjinal kablolu gamepad lerde yıldız kullanılıyordu diye biliyorum birde hissiyatı nasıl?

Sanırım sahte olabilir kablolu orjinal kablolu gamepad lerde yıldız kullanılıyordu diye biliyorum birde hissiyatı nasıl?
Kötü gelmedi de titreşimi traktör gibi yani titreşim falan hissetmedim hiç öyle boş ses çıkıyor.Ufak bir araştırmayla mağazanın başka bir siteden yaptığı satışta yan sanayi dediğini gördüm.

Arkasındaki hologram'dan yola çıkarak orijinal olduğunu düşünüyorum. Üzerinde microsoft veya microsoft + XBOX logosu varsa genelde orijinal ürün oluyor.

Sahte olup olmadığını tuşların çıkardığı sesten, kolun malzeme kalitesinden, kontrol çubuklarının birbirine ne kadar uzak olduğundan, hologram'dan, torks vida yerine yıldız vida kullanılmasından anlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı