Xbox 360 Gamepad PC için mantıklı mı?

SaidD

Hectopat
PC için bir Gamepad almayı planlıyorum. Xbox 360 Gamepad'lerinin Wireless olanları dikkatimi çekti. PC için direk uyumlu mu? Tuş ayarlamasıyla falan uğraşır mıyım? Dışında önerileriniz varsa bekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Xbox 360 kolları (replikaları da var onlar hakkında bir bilgim yok) Windows ile direk uyumlu onun dışında F310 önerebilirim ama titreşim motoru yok ve kablolu, F710 zaten birçok kişinin tercih ettiği bir kol hem kablosuz hem de titreşim motoruna sahip onun dışında Monster Pusat Pro Gamepad diye bir model görmüştüm nasıl bilmiyorum ama inceleyenler genelde olumlu yorumlar yapıyor. Bende F310 var eğer titreşim ve kablo takıntın yoksa bir de ucuza bulabilirsen öneririm şahsen, kullanımı falan rahat, yazılıma ihtiyaç duymuyor tak çalıştır mantığında kurulumu yok yani ayrıca windows ile tam uyumlu aynı xbox 360 gamepad'i gibi.

Kendim her PC kullanıcısı gibi Gamepad kullanıcısıyım. X box Game pad kullanıyorum. PC ile çok güzel uyumlu. Fiyatıda uygun fakat. Wireless'lı kullandım memnun kalmadım. Bence en kullanışlısı kablolu olan ürünü. Bir şarjlı pil derdi. Bundan gına geldi. Ayrıca kablosu bayağı uzun. Ben daha da uzatmak için ara USB kablo aldım. Kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsın. Hiçbir oyunda uyumsuzluk yaşamadım şu ana kadar.

Xbox 360 kolları (replikaları da var onlar hakkında bir bilgim yok) Windows ile direk uyumlu onun dışında F310 önerebilirim ama titreşim motoru yok ve kablolu, F710 zaten birçok kişinin tercih ettiği bir kol hem kablosuz hem de titreşim motoruna sahip onun dışında Monster Pusat Pro Gamepad diye bir model görmüştüm nasıl bilmiyorum ama inceleyenler genelde olumlu yorumlar yapıyor. Bende F310 var eğer titreşim ve kablo takıntın yoksa bir de ucuza bulabilirsen öneririm şahsen, kullanımı falan rahat, yazılıma ihtiyaç duymuyor tak çalıştır mantığında kurulumu yok yani ayrıca Windows ile tam uyumlu aynı Xbox 360 Gamepad'i gibi.

Unutmadan söyleyeyim 360 Wireless kolunu PC'de kullanmak için bir aparat gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam ona dikkat edin alacaksanız.

Unutmadan söyleyeyim 360 Wireless kolunu PC'de kullanmak için bir aparat gerekiyordu yanlış hatırlamıyorsam ona dikkat edin alacaksanız.

Aparata gerek yok. Direk kabloyu USB yerine tak PC görüyor. Wireless kullanımında bir tane yazılım indirmek gerekebiliyor.

Aparata gerek yok. Direk kabloyu USB yerine tak PC görüyor. Wireless kullanımında bir tane yazılım indirmek gerekebiliyor.

Bende vardı 360 kolu çok araştırdım yazılımda var evet ama bir aparat gerekiyor belki modelden modele farklılık gösteriyor olabilir ama aparat gerektirdiğine eminim.

Dosya Ekleri

• 41iWq3KgidL._AC_SY400_.jpg
    41iWq3KgidL._AC_SY400_.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 42

O resim Wireless'lı X box 360 kol aparatı. O aparat sadece Wireless'lı ürün alırsa onu PC'ye bağlıyor. Kolu onla eşleştiriyor. Fakat bende diyorum ki kablolu al daha kullanışlı. Kabloda daha iyi perfornmans alırsın pil derdi yok diyorum.

O resim Wireless'lı X box 360 kol aparatı. O aparat sadece Wireless'lı ürün alırsa onu PC'ye bağlıyor. Kolu onla eşleştiriyor. Fakat bende diyorum ki kablolu al daha kullanışlı. Kabloda daha iyi perfornmans alırsın pil derdi yok diyorum.

Anladım hocam arkadaş Wireless sormuş onu cevapladım eğer alacaksa ona dikkat etsin diye bazıları sadece kolu satıyor aparat olmadan sonra PC'ye bağlayamaz cihazı.

Geri
Yukarı