Xbox 360 gamepad sürücüsü nasıl bulunur?

zaferr21

Hectopat
Merhabalar, bende Xbox 360 kolu vardı eskiden kullanıyordum. Ama format attıktan sonra USB aygıtı tanınmadı hatası almaya başladım. Aygıt yöneticisine girdiğimde donanım kimliğini göremiyorum. Aynı aygıta sahip arkadaşımdan donanım kimliğini aldım. İnternette arattım fakat sonuç alamadım.

USB\VID_045E&PID_028E&REV_0110.
USB\VID_045E&PID_028E.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimi kime tanıtıyorsun kardeşim. :D
İki de Microsoft. Bende de var hiç sürücü yüklemedim, sıkıntısız çalışıyor. Otomatik yüklüyor muhtemelen.

Merhabalar, bende Xbox 360 kolu vardı eskiden kullanıyordum. Ama format attıktan sonra USB aygıtı tanınmadı hatası almaya başladım. Aygıt yöneticisine girdiğimde donanım kimliğini göremiyorum. Aynı aygıta sahip arkadaşımdan donanım kimliğini aldım. İnternette arattım fakat sonuç alamadım.

USB\VID_045E&PID_028E&REV_0110.
USB\VID_045E&PID_028E.

Bunu indirip dener misin?

Sorun Windows 1909 versiyonundan sonra çıktı.
Önce CMD'yi yönetici olarak açıp bcdedit /set testsigning on yapıp bilgisayarı restart et sonra linkteki xusb21.inf dosyasına sağ tıkla ve yükle'ye tıklayıp yükleme işlemini gerçekleştir.
Bcdedit /set testsigning off yapıp tekrar restart et

Denedim, yönlendirdiği siteyede baktım ancak orada da gözükmüyordu.

Sorun Windows 1909 versiyonundan sonra çıktı.
Önce CMD'yi yönetici olarak açıp bcdedit /set testsigning on yapıp bilgisayarı restart et sonra linkteki xusb21.inf dosyasına sağ tıkla ve yükle'ye tıklayıp yükleme işlemini gerçekleştir.
Bcdedit /set testsigning off yapıp tekrar restart et.

Sistem belirtilen yolu bulamıyor hatası aldım.

Siteden indirdim inf dosyasını yükledim ancak yine işe yaramadı.

Geri
Yukarı