Xbox 360 gamepadinin orijinali var mı?

Boka

Femtopat
Direkt konuya giriyorum. Nereye bakarsam bakayım Xbox 360 kolunun orijinalini bulamadım. Biri diyor orijinali yok zaten biri diyor yok var. PC için alacağım. Bu kolun orijinali var mı yoksa yok mu? Bunu öğrenmek için yazıyorum.

Direkt konuya giriyorum. Nereye bakarsam bakayım Xbox 360 kolunun orijinalini bulamadım. Biri diyor orijinali yok zaten biri diyor yok var. PC için alacağım. Bu kolun orijinali var mı yoksa yok mu? Bunu öğrenmek için yazıyorum.

Xbox 360 eski bir konsol ve çalışan orijinali az vardır ama asıl sorun çok çakması var. Çakmalardan bazılarını orijinalden ayırt etmek çok zor. Bu sebeple orijinalini bulmak zor. Bende orijinali var bir tane. Çok keyif veren bir kontrolcü gerçekten. İnsanlarda sevdiği için zor bulunuyor.

Orjinali var ama zor bulunuyor.

Üretimi yok diye biliyorum şu anda çakması fazla ayırt etmeside çok zor bire bir aynı neredeyse, bulunmaz değil ama çok zor bulunur.

Mortal Kombat falan oynamayacaksanız çakma işinizi görür. Ayrıca yeni çıkan PC için olan Xbox kollarını kullanabilirsiniz.

Zor bulunur, ama çok gerek de yok. Yues maeka olan replikalar baya kaliteli.

Yani konsolun üretimi biteli 10 sene olmuş neredeyse. Bulmanız zor.
Anca 2. el Xbox 360 falan alırsanız onunla gelirse gelir.
Ben de o şekilde edindim cidden güzel kol ama bütçe varsa modern bir cihaz almak lazım.

Mortal Kombat falan oynamayacaksanız çakma işinizi görür. Ayrıca yeni çıkan PC için olan Xbox kollarını kullanabilirsiniz.
Yani bende mk11 var onu oynıcaktım bu konsoldan da çok çakma vardı.Yani ne tür bi sıkıntı pek anlayamadım.Ciddi bişey değilse çakma alıcam.

Yani konsolun üretimi biteli 10 sene olmuş neredeyse. Bulmanız zor.
Anca 2. el Xbox 360 falan alırsanız onunla gelirse gelir.
Ben de o şekilde edindim cidden güzel kol ama bütçe varsa modern bir cihaz almak lazım.
Zaten pek bütçem olmadığı için bu konsola bakmıştım.Ama sanırım ya çakma alıcam yada başka bi konsol bakıcam.

Normalde çakma gamepad Forza gibi hassasiyet gerektiren oyunlarda sıkıntı oluyor ama Mortal Kombatta niye sıkıntı olsun ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı