Xbox 360 hala alınır mı ?

950 TL çok fazla arkadaşım. Spotçularda PS 4'ler 1100-1200 TL seviyesinde. 6 yıllık bir konsola 1000 TL verilmez açıkçası. Ben senin yerinde olsam beklerim. Hem 360'a artık güncel oyunlar da çıkmayacak.

Eğer siz Witcher 3 oynamam diyorsanız alın. Eski nesil oyunlar var artık 360'da. Yani illa ucuz oyun olsun diyorsanız PS 3 alın 360 almayın. Geçen nesilde XBox taraftarıydım ama ülkemizin durumu ve geçmiş oyun piyasalarında kesinlikle PS 3 daha uzun ömürlü olacaktır.

Konuyu uzatmaya gerek yok bence. Burda yapılması gereken tercih bekleyip yeni nesil almaktır. Ha eğer ben illa eski nesil alıcağım diyorsanız, Playstation 3 çok daha ucuz fiyatlarla bulunabilir.
Edit: Durumunuzun sıkışık olduğunu yazmışsınız. Görmedim. Playstation 3 alın.

Ben hala XBox gamepadi ile oyun oynarım. Yok yani bu kadar rahat kontrolcü yok fakat şuan iki konsol arasında kalsam ülkemde teknik servisi, oyun çeşitliliği ve ikinci el orijinal oyun fazlalığından dolayı PS 3 alırdım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı