Xbox 360 Hala alınır mı?

CrAzY FoX

Decapat
Merhabalar öğrenciyim ve bayrama kadar para biriktiricem ve bayramlık paralarımla da 400-500 TL arası bir konsol alıcaktım. Xbox 360 alıcam hem uygun hem güzel sizce 2019 da alınır mı? İlk konsolum olacak. Ne kadar idare ederim? Bana öyle PS4 veya Xbox One al falan demeyin. Bütcem max 500 TL. Şimdiden teşekkürler.

DİP NOT: Bana önerebileceğiniz slim model 2 kol 250 GB üstü HDD 350-400 TL aralığında veya max kırık ise 500 TL Xbox 360 var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem sana dostum daha önce 3 sene kullandım sorun yaşamadım ama çok büyük tv'ye bağlarsan genel olarak grafiksel olarak eksik oynarsın yani gta 5 açar kasma donma yapmaz ama grafik geride kalır çok süper performans bekleme eski cihaz sonuç itibariyle. Benim model slim idi ama fit ince olan değil siyah yeni kasaydı 2013 tarihinde alıp 3 sene kullandım ama online vs. yok sadece tek kişi modu için ideal hikaye bitirirsin bol bol. Şunu daha çok öneririm eğer bilgisayarın orta halliyse biraz parça değiştirip daha iyi sonuç elde edebilirsin mantıklısı bu sana kalmış eğer link istersen bırakabilirim özelden.(XBOX)

Alınır ama PS3 dururken alınmaz;

PS3, korsan oyuna ulaşma bakımından daha erişilebilir.
PS3'ün Online Servisi (PSN) ücretsiz. Online oynamak içim X360'da olduğu gibi para vermiyorsunuz.
PS3 Türkiye'de kat ve kat yaygın. En basitinden konsol kafeye gitmiyor Liseli gençler PlayStation Kafeye gidiyor. Yada bu forumda PlayStation ile Xbox bölümüne açılan konu sayılarına bak. Yetmedi mi, Sahibinden'de PS3'ün ve X360'ın ilan sayılarına bak. Yani kesinlikle diyorum ki PS3, X360'tan daha yaygın.
PS3 parçalarını, aksesuarlarını yaygın olduğu için daha kolay bulabilirsiniz. Ve bu parçalar ucuz olacaktır.
PS3'ün özel oyunları bence bir tık daha iyi.

Benim aklıma gelen bunlar. Kesinlikle PS3 al. Ama Letgo ve Sahibinden gibi ikinci el satış yerlerinden bak. Dükkanlar 650 lira çekiyor.

Ben elimde 80GB Fat, Tek kol PS3'ü 400 liraya aldım. Evde kendim kırıp oyunumu yükledim. Şuan içeride yatıyor.

Alınır ama PS3 dururken alınmaz;

PS3, korsan oyuna ulaşma bakımından daha erişilebilir.
PS3'ün Online servisi (PSN) ücretsiz. Online oynamak içim X360'da olduğu gibi para vermiyorsunuz.
PS3 Türkiye'de kat ve kat yaygın. En basitinden konsol kafeye gitmiyor liseli gençler PlayStation kafeye gidiyor. Yada bu forumda PlayStation ile Xbox bölümüne açılan konu sayılarına bak. Yetmedi mi, Sahibinden'de PS3'ün ve X360'ın ilan sayılarına bak. Yani kesinlikle diyorum ki PS3, X360'tan daha yaygın.
PS3 parçalarını, aksesuarlarını yaygın olduğu için daha kolay bulabilirsiniz. Ve bu parçalar ucuz olacaktır.
PS3'ün özel oyunları bence bir tık daha iyi.

Benim aklıma gelen bunlar. Kesinlikle PS3 al. Ama Letgo ve sahibinden gibi ikinci el satış yerlerinden bak. Dükkanlar 650 lira çekiyor.

Ben elimde 80GB fat, tek kol PS3'ü 400 liraya aldım. Evde kendim kırıp oyunumu yükledim. Şu an içeride yatıyor.

PS3'ler 2.eller 900ken Xbox 360'lar 500TL kırıkları

PS3 öneririm. PS3 özel oyunları çok başarılı.
Xbox tarafı özel oyun konusunda Sony'e göre güçsüz.
Soruna gelecek olursak kesinlikle alınır.
PS3 alırsan Slim modelini al. Fat kasalar ucuz ama ona bulaşma derim ben. Super Slim'de alınabilir fakat Slim daha iyi. Xbox 360 içinse E modelini öneririm.

Geri
Yukarı