Xbox 360 kablosuz kol bağlama

DETTLAF.F

Centipat
Daha fazla  
Xbox 360'ın kablosuz kolundan alacağım ve sorumda şu: Bende Bluetooth 5.0 destekleyen bir dongle var (kasa da Bluetooth olmadığı için harici aldım) bunu dongle ile Xbox 360 kolunu programsız direkt bağlayarak kullanabilir miyim? Nede olsa Xbox Microsoft'un ek program indirtmez diye tahmin ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360'ın kablosuz kolundan alacağım ve sorumda şu: Bende Bluetooth 5.0 destekleyen bir dongle var (kasa da Bluetooth olmadığı için harici aldım) bunu dongle ile Xbox 360 kolunu programsız direkt bağlayarak kullanabilir miyim? Nede olsa Xbox Microsoft'un ek program indirtmez diye tahmin ediyorum.
Xbox 360 PC wireless gaming receiver olmadan çalışacağını pek sanmıyorum. Bende Bluetooth dongle var ayrıca ama çalışacağını sanmadığım için denemedim bile. Bu arada bu aparat olsa dahi Windows 10 üzerinde direkt çalışmadı birkaç ince ayar gerekebilir bilgi olsun.

Ekran Alıntısı.JPG

Xbox 360 PC Wireless Gaming receiver olmadan çalışacağını pek sanmıyorum. Bende Bluetooth dongle var ayrıca ama çalışacağını sanmadığım için denemedim bile. Bu arada bu aparat olsa dahi Windows 10 üzerinde direkt çalışmadı birkaç ince ayar gerekebilir bilgi olsun.

Eki Görüntüle 1874249

Hadi bee, alsam mı diye çok arada kaldım. Dongle ile çalışıcağını bilsem hemen alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı