Xbox 360 kırmızı ışık yanıyor, yüksek fan sesi geliyor ve açılmıyor

MeteX9990

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim Xbox360'e konsolum 3-4 gün önce hard disk ile ilgili bir sorunu oldu. Bende HDD'yi çıkarıp tekrar takıyorken bir de içine hava tutup tozlar alayım dedim. Hava tuttum ama içindeki o demir olan plakayı açmadım bu yüzden bir elektronik parça ile temasım olmadı. Tekrar monte ettim ve durum boyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim Xbox360'e konsolum 3-4 gün önce hard disk ile ilgili bir sorunu oldu. Bende HDD'yi çıkarıp tekrar takıyorken bir de içine hava tutup tozlar alayım dedim. Hava tuttum ama içindeki o demir olan plakayı açmadım bu yüzden bir elektronik parça ile temasım olmadı. Tekrar monte ettim ve durum boyle.

3K hatası alıyorsunuz, geçmiş olsun.

Tek çözüm o a/v kablosu değiştirmek ya da tamire vermek seçeniğiniz yok HDD çıkarıp takarken olan bir sorun bu zaten.

Bu konuda benim fazla bir bilgim yok ama HDD ile a/v birini etkilemesi çok saçma geliyor bunu bana bir açıklar misin ve bizim buralarda Xbox tamiri yapan bir yer bulamadım.

Attığım konuyu çevirip okuyabilirsin oradaki adam aynı sorunu yaşayıp anlatmış tek tek yaşadıklarını.

HDD ile bağlantısı değil de temizlerken olabliyor ya da içindeki parçalarla uğraşırken falan.

Geri
Yukarı