Xbox 360 kolunu PC'de kullanma

HHilmi

Hectopat
Herkese merhaba arkadaşlar.

Xbox 360 kablolu bir kol satın aldım bilgisayarda da kullanabilmek için. Ama kol stabil çalışmıyor, kolu kontrol etmek için kullanılan birkaç program var onları indirip test ettim ve şunu gördüm diyelim “B” tuşuna basıyorum ama kol farklı algılıyor, random olarak diğer tuşlara falan basıyor ve işin komik tarafı birden fazla tuşa basıyor gözükmesi.

Win10 kullanıyorum ama bundan dolayımı bilemiyorum, Win10 için internette sadece tak çalıştır olabildiğini gördüm yani ek bir iş yapmamız gerekmiyor. Sürücüleri zaten kendisi yüklüyor ben yinede kontrol ettim ve driverların güncel olduğunu gördüm.

Yardımcı olursunuz umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır böyle değilmiş.
“Windows için Xbox 360 Denetleyicisi” yazıyor.
O halde sırayla şu adımları izleyin: Aygıt Yöneticisi-“Windows için Xbox 360 Denetleyicisi” -Sürücüyü Güncelleştir-Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara-Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver. Ardından orada gözüken sürücülerin ekran görüntüsünü yükleyebilir misiniz?

O halde sırayla şu adımları izleyin: Aygıt Yöneticisi-“Windows için Xbox 360 Denetleyicisi” -Sürücüyü Güncelleştir-Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara-Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver. Ardından orada gözüken sürücülerin ekran görüntüsünü yükleyebilir misiniz?

Sizden önce bir yazıda, Win10 un güncelleştirmelerini denetleyin diyordu denetledim ve 2 tane denetleme vardı onları yükledim ve denedim uzun süredir kullandım Gamepad’i. Şimdi de senin adımlarını izledim oradan “Windows için Xbox360 denetleyicisi” mi seçip “ileri” yaptım ve “yüklendi” mesajını aldım. Umarım olmuştur, yardımların için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı