Xbox 360 veya PS3 Almak

Donanimci44

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar annemler arkadaşları ile gün yapıyor 1000 TL oluyor bana da 1000 TL'sini
oyun konsolu için verebileceğini söyledi ben 800'e Xbox'u temin edebilir miyim ara satıcılardan
200 TL'ye de monitör alacağım sorular:

1. Xbox 360 beni kaç yıl götürür ?
  2. PS3 almak daha mı mantıklı ?
  3. Tüplü TV'em var (tüplülerin son sürümlerinden) taksam 480p oyun oynayabilir miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Arkadaşım öncelikle Xbox 360 sorunlu bir konsol ve multiplayer oyun oynamak için ayda 5 dolar vermen gerek. Benim sana tavsiyem 600 TL'ye bir PS3 al ''vatanda var bu civara'' ve yanına 300 TL'ye 1080p bir monitör al keyfine bak. Kalan parayla oyun al. Tüplü TV'de oynarsan 360p gibi olur. İnternetten izliyebilirsin ama uzak şekilde olduğun için TV'ye çok etkilemez ama monitör al şart!

Güne bigünde bizi davet et :D
Kişisel düşüncemi yazıyım ,
X box 360 seni en fazla 2 Yıl götürür One ın yayılma süresiyle doğru orantılı.
PS3 almak daha mantıklı ancak bşr Ps4 almak istemyor isen.
Hdmı girişi var mı tüpünde ? :D

Neden Xbox almak istedeğimin sebebi:
  • Arayüz sıkıntısızlığı
  • Crosschat
  • Bir de PS3 oyun yapımcılarını canından bezdirmiş Xbox 360 daha uzun gide gibime geliyor.
Ama biryanda şu exclusive oyunlar beni baştan çıkarıyor.

Xbox 360 sorunlu bir konsol diyen arkadaş neye dayanarak böyle bir şey demiş acaba?
Eğer 3K sorunundan bahsediyorsa çok çok eskilerde kalmış. Xbox 360 çok iyi bir konsoldu.
Ps3 ve Xbox 360 sahibiydim bir zamanlar. Ps3 özel oyunları dışında Xbox 360 çok daha iyi.
Xbox 360 veya Ps3 almak çokta mantıklı gelmiyor bana. Artık her ikisine de yeni oyun çıkmamaktadır.
Kaç yıl götürür soruna cevap vereyim 2015 yılı başlayana kadar. Yani artık geçerlilikleri yok.
Ancak eski oyunları oynamamış biriyse keyifle oynayabileceğin yüzlerce oyun bulunmaktadır.

Not: Eski bir konuymuş, yeniden canlandırıldığını fark etmemiştim :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı