XBOX 360 veya PS3 ?

B3nTr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde şuan PS4 konsolu var ve de birkaç oyunu var ama eski oyunları oynamak istiyorum Assassin's serisi, Crysis serisi, Call of Duty falan işte... Zaten çoğunu oynadım PC'de ama PC'im eskiydi. Şimdi o oyunları 1080p ayarında konsolda oynamak istiyorum...

Xbox 360 ve PS3 fiyatlarına bakınca XBOX 360 daha ucuz görünüyor, uygun fiyatlı. Linkler de aşağıda. Ne dersiniz? PC topla derseniz AM4 serisi anakartlar çıkmadan almayı düşünmüyorum..
Ayrıca Kinect'i unutmamak lazım bence hiç denemedim denemek de istiyorum ama işte sizden yardımcı olmanızı istiyorum teşekkür ederim şimdiden...

Sony Playstation 3 12 GB (Süper Slim Kasa) Oyun Konsolu Fiyatı

Microsoft Xbox 4Gb Kinect +Kablosuz Kumanda+Fable+Kinect Adventures + Kinect Sport - Vatan Bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360 alabilirisin. Fakat alacaksan 4 Gb alma. İçinden çıkan 1 aylık gold üyelikten gelen oyunları bile yükleyemezsin.

Kinecti dediğiniz gibi denemek lazım kışın aldığımız kiloları vermek lazım :)

Xbox 360 alabilirisin. Fakat alacaksan 4 Gb alma. İçinden çıkan 1 aylık gold üyelikten gelen oyunları bile yükleyemezsin.
Biliyorum 2.5 hard disk fiyatları konsolun üzerinde gelen hard diskten daha ucuz ve de daha fazla kapasiteye sahip...

PS3 almanızı öneririm. Çünkü PS3 için çıkmış özel yani exclusive oyunlar çok güzel. Kinect için ise çıkan pek kaliteli bir oyun göremiyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı