Xbox 360 vs Playstation 3

Valla çözemedim bu sorunun kaynağını ps3 kafede oynarkende ayni gecikme oluyor ve nedense arkadaşla ayni kafede ayni konsolda farkli zamalarda defalarca oynamamıza rağmen kimizaman benim kol komutlarda oncelik alıyor ve seri oynuyorken diğeri kasılıyordu kimizamanda tam tersi oluyor , kırılmış cihazlarda hdd den oynayanlarda durum nasıl acaba merak ediyorum.

Valla çözemedim bu sorunun kaynağını ps3 kafede oynarkende ayni gecikme oluyor ve nedense arkadaşla ayni kafede ayni konsolda farkli zamalarda defalarca oynamamıza rağmen kimizaman benim kol komutlarda oncelik alıyor ve seri oynuyorken diğeri kasılıyordu kimizamanda tam tersi oluyor , kırılmış cihazlarda hdd den oynayanlarda durum nasıl acaba merak ediyorum.
Ben gecikme olmuyordu derken Xbox 360'tan bahsettim Playstation 3'ü bilmiyorum maalesef. Hiç tereddüt etmeden Xbox 360 alabilirsiniz.

Donanım üstünlüğü + arayüz + Kinect = Xbox 360
Exclusive + Türkçe oyunlar = Playstation 3

Her 2 konsolu da kullanmış biri olarak, benim yorumum bu.

Her iki konsoluda kullanmış biri olarak Xbox ta iki kişilik oyunlarda özellikle pes 2013 te komut algılamada gecikme ve kasılma sorunu oluyormu? Yourumunuzu bekliyorum.

Her iki konsoluda kullanmış biri olarak Xbox ta iki kişilik oyunlarda özellikle pes 2013 te komut algılamada gecikme ve kasılma sorunu oluyormu? Yourumunuzu bekliyorum.
PS3'de dikkat etmemiştim, çünkü emanet kullanıyordum 2.dualshocku. Xbox 360 da ise öyle bir problem olmadı. Gerek minecraft, gerek Fifa 15-16 Pes 14-15 gibi oyunları oynuyorduk ve böyle bir problem söz konusu değil. Mortal Kombat 9'da salise diyebileceğim bi gecikme vardı, onun sebebi ise yan sanayi controller kullanıyordum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı