Xbox 360 vs Xbox 9. Nesil Gamepad

Mr. Valer

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC için gamepad düşünüyordum ve bu iki gamepad arasında kaldım. Arada inanılmaz bir fiyat farkı var ve muhtemelen iki türlü de kablo ile kullanacağım. Bluetooth bağlantısında gecikmeler nasıl bilmiyorum ama çok yakında olunca gözle görülür bir gecikme olmuyor diye biliyorum. Siz ne önerirsiniz?

Arkadaşlar PC için gamepad düşünüyordum ve bu iki gamepad arasında kaldım. Arada inanılmaz bir fiyat farkı var ve muhtemelen iki türlü de kablo ile kullanacağım. Bluetooth bağlantısında gecikmeler nasıl bilmiyorum ama çok yakında olunca gözle görülür bir gecikme olmuyor diye biliyorum. Siz ne önerirsiniz?
İki ürününde linkini atarsanız daha iyi bakabiliriz

Xbox 360 Gamepad

Xbox 9. Nesil Gamepad
Üstte attığınız kol replika bende replika kullanıyorum ama 550 lira vermeye gerek yok.Trendyolda 372 lira.

İncelemem

Xbox 360 Gamepad

Xbox 9. Nesil Gamepad
Tam ikisinin arasında bir fiyat olarak yurtdışına açıksanız şunu öneririm:

Yeni kullanıcı kuponuyla 1.200 TL.

Tam ikisinin arasında bir fiyat olarak yurtdışına açıksanız şunu öneririm:

Yeni kullanıcı kuponuyla 1.200 TL.
Daha önce yurtdışından alışveriş yapmadım, bu konunun cahiliyim affedin. Yurtdışından gelen ürünlere % kaç gümrük vergisi ödüyorum veya gümrük vergisi ürün fiyatına mı dahil oluyor? Duruma göre bakacağım.

Daha önce yurtdışından alışveriş yapmadım, bu konunun cahiliyim affedin. Yurtdışından gelen ürünlere % kaç gümrük vergisi ödüyorum veya gümrük vergisi ürün fiyatına mı dahil oluyor? Duruma göre bakacağım.
Banggood size zaten vergi dahil fiyatı gösteriyor, vergi dahil bir şekilde 1.200 TL. 10 günde geliyor ortalama.

1715598712597.png

Geri
Yukarı