Çözüldü Xbox 360 Wireless kontrolcüsünü Windows Update sonrasında kullanamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

soulancestor

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sistemimde daha önce sorunsuz olarak kullandığım Xbox 360 kontrolcüsünü Windows Update'den sonra kullanamıyorum. Windows Update'den sonra kontrolcü alıcısının driverını her zaman ki gibi yüklemeyi denedim maalesef aygıt yönetisinde yüklenemedi olarak gözüküyor. Şu an Windows'un versiyonuna baktığımda 10.0.19041 olarak gözüküyor. Bazen bu sorunla karşılaşırdım. Driverı aygıt yöneticisinden kurduğumda düzelirdi. Ancak bu sefer ne denediysem çözemedim. Bu sorunla karşılasan ya da sorunun çözümü için fikri olan var mı?
İyi forumlar...

Hocam, Windows güncellemesi olduysa, sürücüyü kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Sorunun çözümünü buldum. Bizzat denedim sorunsuz çalışıyor. Problem Windows 10 Build 2004 versiyonundan kaynaklanıyor. Eğer YouTube videosu koymamda bir sakınca yoksa ekleyebilirim. Ya da "How to fix Xbox 360 Controller with Windows 10 Build 2004" şeklinde arattığınızda videolara ulaşabilirsiniz.

Hocam, doğru. Güncelleme sonrası olabilir. Video koyabilirsiniz. YouTube üzerinden ise sıkıntı olmaz diye biliyorum.

Geri
Yukarı