Alıcı Xbox 360 Wireless Receiver

Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Detayları konuşabiliriz. İnternette bir ilan var o da 150TL gibi süper(!) bir fiyat yazmış. Aparatın şu anki kurla sıfırı 130TL. Kablolu kollar ise 115TL'den başlıyor. Fiyat tekliflerinizi lütfen bu bilgiler ışığında yapın. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Xbox 360 sahibiyim ama bu aparat bende bulunmuyor. Ne işe yarıyor yardım eder misiniz? Önemli ise bende alayım.

Xbox 360 sahibiyim ama bu aparat bende bulunmuyor. Ne işe yarıyor yardım eder misiniz? Önemli ise bende alayım.
Bu aparat XBOX ile gelen kablosuz kolları bilgisayarda kullanmaya yarayan bir kablosuz alıcı mekanizması. Xbox 360 kollarının ergonomisini çok seviyorum, 2 adet kolum var kullanamıyorum :)

Sanırım Wi-Fi adaptörü.

Araştırdım ve Xbox 360 kontrolcüsünü Windows'a bağlayan bir aparatmış. İşime yarayacağı kesin.
Bu aparat XBOX ile gelen kablosuz kolları bilgisayarda kullanmaya yarayan bir kablosuz alıcı mekanizması. Xbox 360 kollarının ergonomisini çok seviyorum, 2 adet kolum var kullanamıyorum :)
Bende öyleyim dostum. 1'i beyaz 1'i siyah 2 kolum var.

Araştırdım ve Xbox 360 kontrolcüsünü Windows'a bağlayan bir aparatmış. İşime yarayacağı kesin.
Kesinlikle işe yarar bir aparat. 1-1.5 yıl önce 39TL olan aparatlar uçmuş. Yeni kol fiyatına aparat satıyorlar. Belki forumda buluruz :)

Toptan durumda gelecek fiyat önemli. Misal kargo, gümrük vergisi vs ile parça başı 110-120TL ye kadar çıkarsa değmez.

Düzenleme: Şimdi baktım Alibaba üzerinde replika ürünler 4-8 dolar arası var. Buradan fazla alan olursa satın alabilirim. Çin siparişi ile uğraşmak istemiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı