"Xbox 360'a 950 TL verilir mi?" konusu neden benim konum olarak görünüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aksi bir durum görsek ilgili işlemler yapılırdı. Her rapora dönüş yapılıyor, emin olun.

Bu konu neden benim konum olarak görünüyor? Bende 2 yıldır Xbox 360 mevcut. Hatta gizlilik türü oyun önerisi istemiştim. Böyle bir konu açmış olamam.
Aynı olay bana da olmuştu başka bir konuda. Bug var herhalde sitede.

Bıraktığım linkte olan konu bir açıklama yapılmadan kilitlendi. Bunun sebebini öğrenebilir miyim? Sorun daha çözülmedi ve açıklamaya kavuşturulmadı. Söz hakkımız elimizden alındı. Bir açıklama yapılırsa güzel olur.

Bu 3 konu ben açmamama rağmen tarafımca açılmış gibi görünüyor.

Dün tesadüfen fark ettim. Açtığım konular kısmına bakıyordum ki yabancı bir konuya rastladım. Yanlışlık olduğunu düşünüp raporladım. Olumlu ya da olumsuz herhangi bir dönüt gelmedi. Konularım arasında gezerken diğer 2 konuya rastladım. Açmadığımdan emin olduğum için raporladım. Yine dönüt gelmedi.

Bugün herhangi bir gelişme var mı diye tekrar baktım, konular aynı yerinde duruyordu. Bu sefer raporlamak yerine Xbox 360 konusuna mesaj olarak yazdım. Raporlamamı önerdiler. Zaten raporladığımı ama dönmediklerini söyledim.

1605005725941.png

Üstteki mesajı attılar.
Demek ki aksi bir durum yok? Demek ki konuyu benim açtığım kesin bir şekilde biliniyor? Demek ki açtığım konudan haberim yok?

Konuyu benim açıp açmadığımı benden iyi biliyormuş gibi cevap vermeleri canımı sıkmadı değil.

Bu durumdan bahsetmek için üstte de fotoğrafını atmış olduğum moderatör mesajını alıntıladım. Cevapla tuşuna bastığımda ise konunun kilitlendiğini fark ettim. Diğer 2 konudan birinde yazayım dedim. Onlar da kilitlenmiş. Herhangi bir açıklama da yapılmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı