Xbox 360'a mağazada olmayan oyunlar nasıl yüklenir?

Quazer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben yakın süre içerisinde Xbox 360 E konsolu satın aldım ama Store boş denilecek gibi çok az oyun var ve istediğim oyunlar yok gibi bir şey. Farklı yöntemlerle oyunları yükleme gibi bir şey var mı? Yardımcı olabilecek birisi olursa çok sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba, ben yakın süre içerisinde Xbox 360'e konsolu satın aldım ama Store boş denilecek gibi çok az oyun var ve istediğim oyunlar yok gibi bir şey. Farklı yöntemlerle oyunları yükleme gibi bir şey var mı? Yardımcı olabilecek birisi olursa çok sevinirim.

Bende de e kasa var hocam bende 1 ay önce falan aldım dediğiniz gibi Türkiye storu boş arcade ve normal oyunlar olarak ikiye ayrılmış Store arcade kısmındanda oyunları görebilirsiniz ekstradan başka bir hesabını Amerika mağazasına taşıyabilirsiniz ama dikkat edin o hesapta aboneliğiniz olmasın Amerika marketinde Türkiye marketinden 2-3 kat daha fazla oyun var görebilirsiniz ama dolar üzerinden fiyatlar soyleyim istediğiniz oyunlar satıştan kalkmissa alamazsınız konsolunuz rgh ya da JTAG'le kırılmış olmasi lazım böylece kaçak olarak internetden indirip oynayabilirsiniz orijinal kasaya atılır oynanır mı bilmem ama yakın zamanda deneyebilirim olursa size de yazarım yalnız PC lazım her türlü kaçak atmak için 360'a.

1706028819066.png

Cihazınızın içinde eğer buna benzer bir çip varsa çiplidir hocam
Çipli olup olmadığını nasıl anlarım?

Yeni konular

Geri
Yukarı