Xbox 360'a Oyun atma sorunu

F0RNIX

Hectopat
Daha fazla  
İnternette gezinirken Xbox 360'a oyun atma ile ilgili bir şey gördüm ve baktım.
Gerçekten adamlar yapıyor dedim, bended e var Xbox 360 denedim işte.

Sitelerden indiriyorum Torrent veya farklı Zip dosyası olarak fakat içinden Zip dosyaları çıkıyor adamda Zip dosyalarının hepsini seçin sağ tıklayın sonra dosyaları çıkarta basın demiş.

Ben de yaptım çıkan dosya aynı adamla benim fakat onun dosyasının içinde ISO dosyası çıkıyor sonra onu programla dönüştürüyor ve örnek olarak '555308AE' adlı bir dosya geliyor. Bende ise ben bu dosyaları çıkarttığım dosyanın içinde direk adını verdiğim dosta mevut yani ISO'yu dönüştürmeme gerek yok diye tahmin ediyorum. Neyse adam bunu Flash belleğe atıyor ben de yaptım sonra Xbox'dan varsa Games'e yoksa files content falan filan bişiler diyor yaptım hepsini oyun gelmedi. Ayarlardan Content ayarlarına gelin dedi buradan Scan'a basın dedi. Oyunları tarıyacak sonra olcak dedi. Yaptım olmadı. Öözümü veya nedenini bilen varsa lütfen yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı