XBOX 360'ı HDTV'ye bağlamak için hangi kablo?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Xbox 360'a ve Full HD TV'ye sahibim. Xbox 360'ta Console Settings> Display > HDTV Settings'e giremiyorum. Kullandığım kablo ise sarı, kırmızı ve beyaz uçlu üçlü bir kablo. Sağ tarafta bu ayarlara girmek için HD AV kablo al tarzı bir şey yazıyor. Televizyonda en iyi kaliteye sahip olmak istiyorum. Gereken kablo hangisi? Bir de 1620*1050 bir monitörüm var, bunun için hangi kablo gerekir?

Öncelikle HDTV’ye sahipsen en iyi görüntü için HDMI kablo kullanmalısın. Bugün artık satılan bütün XBOX modellerinde HDMI kablo mevcut. Senin konsolunda da HDMI çıkışı olduğunu düşünüyorum. HDMI kablo ile istediğiniz çözünürlüğü ayarlayarak konsolun HDTV ayarlarına girebilirsin. Monitörün için Componenet’ten VGA’ya dönüştürücü kablo kullanabilirsin. Zira monitörünün çözünürlüğü düşük ve o monitörde HDMI arabirimi olduğunu sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı