Xbox 9. nesil Controller bir süre sonra duruyor

Kedicikw

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kolu bir yere koyduğumda 1 dakika sonra tuşlar duruyor ve bir tuşa bastığımda çalışmıyor. 2 kere basmam gerekiyor. Elim terleyen bir insan olduğum için çok sinirime gitmeye başladı. Bu bir sorun mu yoksa olmasi gereken bir şey mi? Terde dolayı içine su girmiş falan olabilir mi ki? Garantiyle uğraşmak pek istemiyorum ama sorunsa göndereceğim.

Kullanılmayınca uyku moduna giriyor muhtemelen Steam'den oynuyorsanız ayarlardan bunu kapatabilirsiniz. Bende DualShock 4 vardı aynı böyle kullanılmayınca kendini kapatıyordu düğmesine basınca uyanıyordu ayarlardan düzeltmiştim.

Kullanılmayınca uyku moduna giriyor muhtemelen Steam'den oynuyorsanız ayarlardan bunu kapatabilirsiniz. Bende DualShock 4 vardı aynı böyle kullanılmayınca kendini kapatıyordu düğmesine basınca uyanıyordu ayarlardan düzeltmiştim.

Sanırım çözüm bu. Çok kolay bir ayarmış çok teşekkür ederim hocam. :) O kadar aramıştım bulamamışım.

Hocam tekrardan selamlar. Bu olay sizin dediğinizden sonra daha az olmaya başlamıştı ama gene devam ediyor. Steamdeki zaman aşımı kapalı. Ayrıca diğer uygulamadan kontrol ediyorum orada da aynısı oluyor. Steamle ilgili olmuyor. Ne yapabilirim bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Sadece kullanmadığınızda mı kapanıyor yoksa oyun oynarken de yarıda mı kapanıyor? Kaliteli marka başka pillerle deneme şansınız var mı?

Sadece kullanmadığınızda mı kapanıyor yoksa oyun oynarken de yarıda mı kapanıyor? Kaliteli marka başka pillerle deneme şansınız var mı?

Kullanmadığımda kapanması normal zaten demek istediğinizi anladım. Oyun oynarken direk bağlantı kopup geliyor. Kapanmıyor da. Restart atıyor anında. Pillerim Duracell marka bir anda oldu zaten ondan olduğunu sanmıyorum ama şarj edeceğim bugün.

Kullanmadığımda kapanması normal zaten demek istediğinizi anladım. Oyun oynarken direk bağlantı kopup geliyor. Kapanmıyor da. Restart atıyor anında. Pillerim Duracell marka bir anda oldu zaten ondan olduğunu sanmıyorum ama şarj edeceğim bugün.

Pilleri şarj ettikten sonra da yapıyorsa garantiye göndermenizde fayda var.

Geri
Yukarı