Xbox 9. nesil gamepad alınır mı?

Ben geçen ay aldım gayet memnunum. Pil konusunda ise ben bilgisayarda kullandığım için kablolu kullanıyorum zaten bilgisayara en fazla 50 cm mesafe uzakta olduğum için kablolu sorun çıkarmıyor benim aldığım üründe kablo yanında gelmişti ayriyeten. Bundan önce 4 sene Xbox 7. nesil kullandım aynı şekilde kablolu.

Ben geçen ay aldım gayet memnunum. Pil konusunda ise ben bilgisayarda kullandığım için kablolu kullanıyorum zaten bilgisayara en fazla 50 cm mesafe uzakta olduğum için kablolu sorun çıkarmıyor benim aldığım üründe kablo yanında gelmişti ayriyeten. Bundan önce 4 sene Xbox 7. nesil kullandım aynı şekilde kablolu.
Normal telefonları şarj ettiğimiz usb kablosu iş görüyor hocam, tabi daha uzun olsun derseniz alabilirsiniz yeni bir tane. Ben bilgisayara yakın oturduğum için telefon kablomu kullanıyorum yeterli oluyor.
Tamam ya, çok da kafaya takmaya gerek yok madem kablo ile de kullanılabiliyormuş. İlk defa gamepad alacağım için azıcık kaliteli bir şey almak istemiştim. Her yerde de 9.nesil öneriliyordu. O yüzden niyet etmiştim.

Neyse, arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Ben gidip alayım şu cihazı.

Tamam ya, çok da kafaya takmaya gerek yok madem kablo ile de kullanılabiliyormuş. İlk defa gamepad alacağım için azıcık kaliteli bir şey almak istemiştim. Her yerde de 9.nesil öneriliyordu. O yüzden niyet etmiştim.

Neyse, arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum. Ben gidip alayım şu cihazı.
9.nesil üzmez hocam, iyi bir başlangıç yapmış olursunuz, ben aldığımdam beri neredeyse googleda bile gamepadle gezeceğim :D

Aldım bile 😄

Hiç gamepad ile oyun deneyimlememiştir. Nasıl bir şey merak ediyorum, alışır mıyım, zor gelir mi vs düşündürüyordu beni. Ama bir deneyelim bakalım.
Oynayıp bitirdiğiniz oyunları bile tekrar gamepad ile oynamak isteyeceksiniz hocam, özellikle hack&slash tarzı oyunlar veya futbol, basket gibi spor oyunları için velinimet. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Bilgisayarla kablosuz bağlantı için ya bilgisayarında bluetooth olması gerek, ya bluetooth dongle alacaksın ya da kola özel olan alıcıyı alacaksın. Bataryalı stantlar var onlara bakabilirsin veya pil alabilirsin. Açıkçası biraz maliyetli bir kol.

Yeni konular

Geri
Yukarı