Xbox 9. nesil gamepad Amazon'dan 1000 TL'ye alınır mı?

Sakın alma. Ben korkudan paşa paşa 2500 TL verip TR Garantili aldım. Satıcı Nethouse'du. Cihaz geldi kutusu falan açılmamıştı, seri numarasını sorgulattım garantisi başlayalı 1-2 ay olmuş. Yorumları okuyorum 10 insandan 4-5'i bu garanti sorununu yaşamış, geri yollayan olmuş kullanan olmuş. Ben yollamadım ama kendime kızıyorum yollamadığım için. Yani eğer bu gamepadi alacakan satıcısı Microsoft olsun.

Amazon.com.tr'de satılan Amazon Germany'den gönderilen Xbox 9.Nesil gamepad alınmalı. Onları gelince Microsoft hesabına ekleyince, 2 (bazen 3) yıllık garanti ondan sonra başlıyor.

Bunu birçok konuda birçok kişi yazdık Türkiye'den alınanlarda maalesef genelde garantisi başlamış hatta bitmiş oluyor. Yine sizin 1-2 aydır başlamış görünmesi iyi.

Amazon.com.tr'de satılan Amazon Germany'den gönderilen Xbox 9.Nesil gamepad alınmalı. Onları gelince Microsoft hesabına ekleyince, 2 (bazen 3) yıllık garanti ondan sonra başlıyor.

Bunu birçok konuda birçok kişi yazdık Türkiye'den alınanlarda maalesef genelde garantisi başlamış hatta bitmiş oluyor. Yine sizin 1-2 aydır başlamış görünmesi iyi.

Çok üzücü gerçekten. Eğer Amazon.de üzerinden alınanların garantisi Türkiye'de geçerli ise mantıklıymış.

Çok üzücü gerçekten. Eğer Amazon.de üzerinden alınanların garantisi Türkiye'de geçerli ise mantıklıymış.

Amazon.de üzerinden almıyorsunuz hocam. Amazon.com.tr üzerinden alıyorsunuz ama satıcı Amazon Germany olarak görünüyor yani Almanya'dan geliyor.

Mesela şunlar gibi:

Bu arada yeşil ve pembesi bir miktar indirime girmiş tekrar. Birkaç ay önce 1700-1800 gibi alınabiliyordu şu anda 2060-2080 gibi alınabiliyor. İndirim köşesinde bir konu açtım henüz yayınlanmadı düşünenler alabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı