Xbox 9.Nesil Gamepad - Güvenilir Satıcı Durumu

Aimless Guy

Hectopat
Hayatımda ilk kez kol kullanıcak birisi olarak keseyi açıp 9.nesil Xbox Kol almaya karar verdim ancak kol Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi sitelerde ucuza satılırken Mediamarkt, İtopya gibi yerlerde daha pahalıya satılmakta. Biraz daha araştırdığımda özellikle ArrowTeknoloji, HavuzElektronik gibi satıcıların yorumlarında ya Çin üretimi sahte mal gönderdikleri ya da kullanılmış teşhir ürün gönderdikleri yazılmış. Bazıları ise 2 sene garanti yerine daha az garanti çıktığını yazmış. Sizce bu tarz satıcılara güvenip daha ucuza mı almak yoksa gidip standartları olan İtopya gibi yerlerden almak mı daha mantıklı?

NOT:Şu anda kolun en ucuz fiyatı 2000TL ile Teknodeposu üzerinde satılmakta. İtopya'da ise 2551TL'de satılmakta. Teknodeposu ilk kez duyduğum bir site olduğu için bu sitenin güvenilirliğini de bilenler cevaplayabilirse çok sevinirim :)

Hayatımda ilk kez kol kullanacak birisi olarak keseyi açıp 9.nesil Xbox kol almaya karar verdim ancak kol Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi sitelerde ucuza satılırken MediaMarkt, İtopya gibi yerlerde daha pahalıya satılmakta. Biraz daha araştırdığımda özellikle arrowteknoloji, havuzelektronik gibi satıcıların yorumlarında ya Çin üretimi sahte mal gönderdikleri ya da kullanılmış teşhir ürün gönderdikleri yazılmış. Bazıları ise 2 sene garanti yerine daha az garanti çıktığını yazmış. Sizce bu tarz satıcılara güvenip daha ucuza mı almak yoksa gidip standartları olan İtopya gibi yerlerden almak mı daha mantıklı?

Not: Şu anda kolun en ucuz fiyatı 2000TL ile teknodeposu üzerinde satılmakta. İtopya'da ise 2551TL'de satılmakta. Teknodeposu ilk kez duyduğum bir site olduğu için bu sitenin güvenilirliğini de bilenler cevaplayabilirse çok sevinirim :)

Ben D&R'dan PS4 kolu almıştım internet satıcılarına güvenmiyorum. Çoğu sahte satıyor.

Geri
Yukarı